Millie Bobby Brown, BF Jake ile Yolculukta Mor ve Sarı Bikini Rocks – Hollywood Life


Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi


Galeriyi görüntüle

Image Credit: FREZZA LA FATA – COBRA TEAM / BACKGRID

Millie Bobby Brown18, erkek arkadaşıyla yaptığı son gezi sırasında muhteşem ve rahat görünüyordu Jake Bongiovi20. Aktris ve oğlu Jon Bon Jovi birlikte romantik bir kaçamak yaşadılar ve üzerinde şişe içecekler olduğu anlaşılan bir masada otururlarken modaya uygun mor ve sarı desenli bikiniyle fotoğraflandı. Mayoyu beyaz işlemeli bir üstle eşleştirdi ve uzun sarı saçlarını alçak bir atkuyruğu şeklinde toplarken siyah beyaz bir beyzbol şapkası ekledi.

Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi
Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi ile kaçarken. (FREZZA LA FATA – KOBRA TAKIMI / BACKGRID)

Jake de siyah bir gömlek ve başının üzerinde duran güneş gözlüğü içinde harika ve rahat görünüyordu. Muhabbet kuşları, gezi sırasında sohbet ederken bazı kahkahalar ve gülümsemeler paylaştı. Bir noktada, vurulmuş sevgili elini Millie’nin bacağının üstüne koydu ve aralarındaki yakın bağı gösterdi.

Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi
Millie Bobby Brown ve Jake Bongiovi birbirleriyle sohbet ediyor. (FREZZA LA FATA – KOBRA TAKIMI / BACKGRID)

Millie ve Jake’in son görülmesinden bir gün önce, tatil yaptıkları İtalya’nın Sardinya kentinde dışarıda asılı halde görüldüler. O turuncu ipli bikini giyerken, kısa kollu bol, mavi düğmeli, her tarafında papatya desenli bir gömlek ve siyah Nike şort giymişti. İkisi de görünümlerine güneş gözlüğü eklediler ve Millie bir kamera fark ettiğinde, o anın keyfini çıkararak bir gülümsemeyle parladı.

Millie ve Jake’in kaçışı, ilişkilerinin güçlendiğini kanıtlıyor gibi görünüyor. 2021 yazında çıkmaya başladılar ve aşklarını dünyayla paylaşmaktan çekinmediler. bu yabancı şeyler star onu şovun dördüncü sezon galasına getirdi ve etkinliğin kırmızı halısında poz verirken muhteşem görünüyorlardı.

Millie aynı zamanda tatlı bir öpücüğü paylaştıkları bir fotoğrafı paylaştığında, yakışıklı adama olan duygularını da paylaştı. Harry Stilleri Londra’da konser. Kollarını birbirlerine doladılar ve her zamankinden daha çok aşık görünüyorlardı. “Alexa hayatımın aşkını harry stilleriyle oynuyor” diye yazdı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/millie-bobby-brown-purple-yellow-bikini-trip-bf-jake-bongiovi-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir