Miley Cyrus ve Maxx Morando Nadir Fotoğraflarda Öpüşüyor – Hollywood Life


miiley cyrus maxx morando


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP

miley Cyrus ve erkek arkadaşı, Maxx Morando14 Nisan’da Batı Hollywood’dayken ellerini (veya dudaklarını!) birbirinden uzak tutamadı. Fotoğraflarda, burada görülebilen, Miley ve Maxx kaldırımda çıktıklarında delice aşık görünüyorlardı. Miley, boynuna bağlanan sırtı açık siyah bir elbiseyi salladı ve saçlarını yarım atkuyruğu şeklinde düzeltti. Öpüşürlerken kollarını Maxx’in boynuna doladı ve yakındaki fotoğrafçılar uzaklaştı.

Bu iki muhabbet kuşu 2021’de sessizce çıkmaya başladı. Ancak, Maxx’in Miami’de Miley ile birlikte New Year’s Eve ev sahipliği konseri öncesinde halka açık bir şekilde bağlantılı oldukları görülünceye kadar değildi. Miley bu ilişkiyi sosyal medyadan uzak tuttu, ancak o ve Maxx, Mart ayında Cabo’da birlikte tatil yaparken fotoğraflandı.

Davulcuyla mutlu bir şekilde çıkmasına rağmen, Miley’nin başka bir evliliğe acele etme planı yok (daha önce Liam Hemsworth 2019’da altı aydan biraz fazla). “Süre [Maxx] Evlilikten bahsediyor, Miley şüpheci” dedi bir kaynak. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “O oradaydı ve bunu yaptı ve birbirlerine ömür boyu bağlı kalmak için evli olmaları gerektiğini düşünmüyor.”

Miley ve Maxx’in son çıkışı, şarkıcının Güney Amerika’daki bir dizi şovunun ardından geliyor. Miley, Mart ayında Brezilya’da ve daha fazla ülkede büyük festivallerde oynadı ve eve döndüğünde COVID-19’a yakalandı. Neyse ki, semptomları çok kötü görünmüyordu, hayranlarına “İyi hissediyorum, benim için endişelenme!” diye güvence verdi. Bu arada, Nisan ayının başında Miley, Şubat ayında Los Angeles konserinde en büyük hitlerinden bazılarını seslendirdiği canlı bir albüm yayınlayarak hayranlarına en büyük zevki verdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/miley-cyrus-maxx-morando-kiss-rare-photos/

Yorum yapın