Miley Cyrus ve Boyfriend Maxx Morando’nun Steamy Kiss’i Paylaştığını Görün


Bu fotoğraflara bakmadan duramıyoruz miley cyrus‘ erkek arkadaşıyla kaldırımda smoochfest.

şarkıcı ve Maxx Morando tarafından özel olarak elde edilen fotoğraflarda görüldüğü gibi, 14 Nisan’da Batı Hollywood’da öpüşürken ve kucaklaşırken görüldü! Haberler.

Çift, sevecen gezileri için sevimli ve rahat görünüyordu. Miley, güneş gözlüğü ve sandaletlerle eşleştirilmiş siyah bir askılı elbise giyerken, Max beyaz kot pantolon ve çizgili yakalı bir gömlek giydi.

Bu kaldırım öpüşme sesi, Maxx ve Miley’nin romantizmlerini ilk kez gösterişleri değil. Şubat ayında ikili, Meksika’nın Cabo San Lucas kentine bir gezi yaptı. O sırada, bir kaynak yalnızca E! Çiftin tatildeyken ilişkilerini sergilemekten çekinmediği haberi geldi.

Kaynak, “Miley ve Maxx birlikte harika zaman geçirdiler ve tatil beldesini el ele tutuşup öpüşerek dolaştılar” dedi. “Gittikleri her yerde birbirlerine sarıldılar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327381/miley-cyrus-and-boyfriend-maxx-morando-share-steamy-kiss-while-out-in-west-hollywood?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın