Miley Cyrus, Selena Gomez’in ‘SNL’ Şakasını Destekliyor, Atletleri Rocks – Hollywood Life


Miley Cyrus, Selena Gomez'in 'SNL' Şakasını Destekliyor, Atletleri Rocks – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock/Will Heath/NBC

miley cyrus BFF’sini haykırıyor selena Gomez Yeni Instagram’da! “Midnight Sky” şarkıcısı, Salı günü yayınlanan bir dizi fotoğrafta, Selena’nın en yakın tarihli açılış monologuna atıfta bulunarak “Hell, evet, ben Miley Cyrus’um” kolsuz bluzunu salladı. Cumartesi gecesi canlı.

Atlet giymeye ek olarak (birkaç muhteşem çekicilik ve parlak sarışın kilitlerle birlikte ekleyebiliriz), Miley ayrıca Selena’nın monologunun bir parçasını yayınladı ve burada arkadaşının kimliğine bürünerek “Cehennem evet, ben Miley Cyrus!” Selena da oldukça iyi bir izlenim bıraktı, bu yüzden Disney kızlarımızın burada birbirlerini desteklemesi şaşırtıcı değil!

Miley Cyrus, Selena Gomez
Miley Cyrus ve Selena Gomez (Anthony Harvey/Shutterstock/Will Heath/NBC).

Bu, Miley’i başka bir all-star aktrisini desteklemek için Broadway’e adım atarken görüldüğünden beri ilk görüşümüz: pamela anderson. Etkinlik için Miley, muhteşem, kıvrımları saran leopar desenli spagetti kayışlı bir elbiseyi ve üzerine ışıltılı altın rengi bir dantel katmanı giydirdi. burada görebileceğiniz fotoğraflar. Leopar desenli şal etekle şekillendirerek, görünüme başka bir doku katmanı kazandırdı. Eski Disney Channel yıldızı iki tonlu saçlarını düzleştirdi ve kıyafetini altın sarısı topuklu ayakkabılar ve turuncu renkli büyük güneş gözlükleriyle tamamladı.

Hem Miley hem de annesi, Pamela’nın sahnede işini yapmasını ve gösteriden sonra onunla bir fotoğraf için poz vermesini izlemekten çok mutlu oldular. “Sınıfa ne oldu? @pamelaanderson, Chicago’da Roxie olarak muhteşem! Hala yapabiliyorken onun parlaklığını gör,” diye Instagram’da, kıyafetinin birkaç fotoğrafının ve Pamela ve annesiyle olan fotoğrafının yanı sıra Miley fışkırdı. Tish, kendi gönderisinde, “Beni tanıyan herkes, hatırlayabildiğimden beri @pamelaanderson’ı SEVDİĞİMİ biliyor” dedi. burada. “Onu tanımak bir rüyaydı. Tanıdığım en kibar, en komik, en güzel, şefkatli, karizmatik insanlardan biri. Onu Chicago’da görmek inanılmazdı. Kendini gerçekten role soktu ve ben çok etkilendim. O kadar gerçekti ki sahneyi kelimenin tam anlamıyla aydınlattı!!! Neyse…. Tebrikler arkadaşım…. Öldürüyorsun!!!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/miley-cyrus-selena-gomez-snl-joke-tank-top/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir