Miley Cyrus Neden Onunla Liam Hemsworth’un İlişkisini Silmedi?


Miley Cyrus geçmişine bir yıkım güllesi götürmek istemiyor.

bu Hannah Montana star geçenlerde eski kocasıyla olan ilişkisi de dahil olmak üzere yolculuğunun nasıl olduğu konusunda samimi oldu Liam Hemsworth— yeni müziğini etkiledi. Ama açıkça belirttiği gibi, sekizinci stüdyo albümü Bitmeyen Yaz Tatili belirli bir eski hakkında değil.

“Hikayemi silmem veya silinmesini istemem” Miley söyledi İngiliz modası 18 Mayıs’ta yayınlanan bir röportajda. “İlginç bir hayata sahip olmak, ilginç hikaye anlatımı sağlar.”

Ve bu, onunla on yıl süren aşkını da içeriyor. Açlık Oyunları 2009 filminin setinde tanıştığı yıldız Son şarkı. Tekrar tekrar bir ilişkiden sonra çift Aralık 2018’de evlendi. Ancak sadece birkaç ay sonra Liam, Ağustos 2019’da boşanma davası açtı ve çift, Ocak 2020’de boşanma davası açtı.

Ve ayrıldıklarından beri, eski çiftin her biri aşkı yeniden buldu. Aslında, Miley müzisyenle çıkıyor Max Morando 2021’in sonlarından beri, bir kaynağın E! geçen Ekim ayında “ilişkileri çok ciddi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374812/why-miley-cyrus-wouldn-t-want-to-erase-her-and-liam-hemsworth-s-relationship-despite-divorce?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir