Miley Cyrus Hayranları ‘Flowers’ın Bruno Mars Şarkısına Bir Yanıt Olduğunu Düşünüyor – Hollywood Life


Miley Cyrus


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency

Hayranları Miley Cyrus biraz eğlence için her zaman güvenilebilir. Ve son şarkısının yayınlanmasından sonra Çiçeklerateşli bir müzik videosu ile birlikte), birçoğu şarkının doğrudan bir yanıt olduğuna kesinlikle inanıyor. Bruno Mars2013 hiti “When I Was Your Man.” Yaklaşık bir dakikalık uzun klipte, Bruno bir piyanodan “Sana çiçek almam gerektiğini fark edemeyecek kadar aptalca” mırıldanıyor ve ardından Miley kendi videosunda “Kendime çiçek alabilirim” sözlerinin üzerine saçlarını çevirirken görülüyor. “Ve elini tuttum,” diye devam etti Bruno, sadece Miley’nin karşılık vermesiyle karşılaşarak, “Ve kendi elimi tut.”

Video, yayınlandığından bu yana 6,3 milyon kez izlenerek Twitter’da hızla viral oldu. Görünüşe göre takipçiler Miley’nin şarkıyla ne yaptığından hiç şüphe duymuyor. “Heski kocan Liam Hemsworth bir keresinde bu şarkıyı ona adadı ve yeni single’ını doğum gününde (13 Ocak) yayınlayıp ona adamaya karar verdi,” diye iddia etti bir takipçi. “#Çiçekler doğum günün kutlu olsun.”

Bu gerçeğe yakın – şarkı ve albüm aslında 12 Ocak’ta, ünlü eski sevgilisinin doğum gününden bir gün önce yayınlandı. Fakat Çiçekleronun bir parçası olan Bitmeyen Yaz Tatili Columbia Records’tan 10 Mart’ta çıkacak olan albüm, hiç şüphesiz Açlık Oyunları aktör. Bir başkası, “Bunun doğru olduğunu umuyorum çünkü bu çok komik,” diye yazdı. Başka bir coşkulu hayran, “DAHA İYİ BİR YIL İÇİN ÇİÇEK AKIŞI,” dedi.

Miley Cyrus
Miley Cyrus (Xavier Collin/Image Press Agency)

Liam ve Miley ilk olarak 2010 filminin setinde tanışmışlardı. Son şarkı, Kırmızı halı çıkışlarını o yıl bir Oscar etkinliğinde yaptılar ve 2012’de nişanlandılar. Açık-kapalı ilişkileri, nihayet 2018’de özel bir törenle evlenene kadar sert görünüyordu. Miley, 2017’de eski erkeği için çok tatlı bir şarkı bile kaleme aldı. “Malibu” denir.

Ancak, evli bir çift olarak sekiz aydan kısa bir süre sonra çiftin yollarına gitmesiyle, 2019’da her şey çöktü. “Ayrıldılar çünkü [Liam] Yaşlandıkça ve büyüdükçe geleneksel bir evlilikleri ve ilişkileri olmadığını fark etti ve bu onun için zordu ve Miley için de işe yaramadı, ”dedi bir Insider. HollywoodYaşamı ÖZEL o zaman. “İkisi de gerçekten hayatlarını farklı bir şekilde yaşamak istediler.” Bu farklılıklar sadece Liam ve Miley arasında da yoktu; aileleri çok farklı geçmişlerden geliyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/miley-cyrus-fans-flowers-response-bruno-mars-song/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir