Miley Cyrus Güçlendirici Ayrılık Şarkısı “Flowers” ile Müziğe Geri Dönüyor


Yeni yıl, yeni bekçi.

Haftalarca ufukta yeni bir müzik olduğunu söyleyerek dalga geçtikten sonra, Miley Cyrus onu düşürdüm merakla beklenen bekar, “Çiçekler.” Son şarkısında, Ses şap, “beni senin sevebileceğinden daha iyi sevebilmek” hakkında şarkı söylüyor.

Miley eski sevgilisini “bir ev inşa edip yanmasını nasıl izlediklerini / Ayrılmak istemedim / Yalan söylemek istemedim / Ağlamaya başladım ama sonra hatırladım / kendime çiçek alabilirim” hakkında şarkı söyleyerek çağırıyor. .”

Güçlendirici video, onun egzersiz yaptığını ve güç kazandığını, bir ayrılıktan sonra kendine olan sevgisini ve bağımsızlığını kucakladığını gösteriyor.

30 yaşındaki şarkıcının şarkısı, müziğe dönüşüyle ​​ilgili ipuçlarını ilk kez bırakmasından yaklaşık iki hafta sonra geliyor. single’ın hızlı soundbite’ı 31 Aralık. Şarkıcı, Instagram’da yaptığı orijinal duyuruda, parçanın çıkış tarihinin 13 Ocak olacağını açıkladı – ki bu aynı zamanda eski kocası da öyle. Liam Hemsworthdoğum günü.

(Sonraki gönderilerde Miley, single’ının farklı zaman dilimlerinde piyasaya çıkacağını, 12 Ocak’ta ABD’de ve 13 Ocak’ta aynı anda dünyanın diğer bölgelerinde – Liam’ın memleketi Avustralya dahil) başlayacaklarını belirtti.

Ve Miley son şarkısının olup olmadığı hakkında yorum yapmasa da anlamına gelen eski sevgilisinin doğum gününde çıkış yapacak, sözleri hala kendini sevmenin görünüşte talihsiz bir aşka üstün geldiğinden bahsediyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361227/miley-cyrus-makes-return-to-music-with-empowering-new-breakup-song-%22flowers%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir