Miley Cyrus, Erkek Arkadaşı Maxx Morando ile Gördüğü Randevuyu Hatırladı – Hollywood Life


miley cyrus maxx kör randevu


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Bazen öpüp anlatırsın! ile yaptığı görüşme sırasında İngiliz modası 18 Mayıs’ta Miley Cyrus30, nihayet aşkının nasıl olduğunu ortaya çıkardı Max Morando, 24, her şey başladı. “Flowers” hit yapımcısı, ilişkilerinin “birkaç yaz önce” bir kör randevuda başladığını doğruladı. Miley, “Görme randevusu aldık,” diye itiraf etti. “Eh, benim için kördü ve gerçekten onun için değil. ‘Olabilecek en kötü şey, gitmem’ diye düşündüm.”

Miley Cyrus
Miley Cyrus ve Maxx Morando bir kör randevuda tanıştı. (Mat Baron/BEI/Shutterstock)

Haziran sayısı için yayın organıyla sohbet ederken Maxx başrol oyuncusunu telefonla aradı. Miley’nin onun için zil sesi özellikle “Tyrone” Erykah Badu, buna “erkek arkadaşın seksi zil sesi” adını veriyor. Aynı görüşme sırasında, Hannah Montana Alum, “Flowers” ve “Jaded” gibi bazı şarkıların eski kocası hakkında olup olmadığı hakkında açıldı, Liam Hemsworth, 33. Ama tabii ki çekingen davrandı. Miley, “İzleyiciyi kandırma zanaatında asla usta olmam gerekmiyor,” diye alay etti. “Kendini kendi kendine ateşe verecek.”

Maxx ve Miley ilk olarak Kasım 2021’de birbirlerine bağlandı, ancak ilk resmi kırmızı halı çıkışlarını Mart 2023’e kadar yapmadılar. Çift, Los Angeles Versace sonbahar/kış defilesine birlikte katıldı ve kırmızı halıda büyüledi. . Bundan önce, Kasım 2022’de Malibu’da birlikte hızlıca bir şeyler atıştırırken görüldüler. Ve aynı yılın Mart ayında, şarkıcıya yakın bir kaynak söyledi. HollywoodLife Miley’nin görünüşe göre “diğer yarısını bulduğunu”.

Miley Cyrus
Miley Cyrus, ‘British Vogue’ Haziran 2023 kapağında. (Steven Meisel)

Davulcuyla olan aşkı, Miley ve eski eşinden sadece bir yıl sonra başlamış gibi görünüyordu. Son şarkı yardımcı yıldız, on yıllık ilişkilerini bitirdi. Sarışın güzel ve Liam, 2018’de sessizce evlendi, ancak iki yıl sonra boşandı. Son röportajın ortasında, 30 yaşındaki eski sevgilisiyle önceki aşkından pişmanlık duymadığını açıkladı. “Hikayemi silmem veya silinmesini istemem” dedi. “İlginç bir hayata sahip olmak, ilginç hikayeler anlatır.”

Tennessee doğumlu müzisyen, Spotify’da halihazırda bir milyardan fazla dinlenme oluşturan “Flowers” şarkısını yazma sürecini de ayrıntılı olarak anlattı. Pek çok hayran, sosyal medya aracılığıyla parçanın Liam hakkında olduğu konusunda spekülasyon yaptı, ancak Miley bunu onaylamadı veya reddetmedi. “Gerçekten farklı bir şekilde yazdım. Koro başlangıçta şöyleydi: “Kendime çiçek alabilirim, adımı kuma yazabilirim ama beni senin sevebileceğinden daha iyi sevemem.” Daha çok 1950’ler gibiydi. En hüzünlü şarkı. “Elbette, kendi kendimin sevgilisi olabilirim ama sen çok daha iyisin” gibi. “Şarkı siz onu yapana kadar biraz sahte. Ben de büyük bir hayranıyım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/miley-cyrus-blind-date-boyfriend-maxx-morando/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir