Miley Cyrus, ‘British Vogue’ Röportajında ​​Bir Daha Tura Çıkmayacağını Söyledi – Hollywood Life


miley cyrus turu bitirdi


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Birçoğu büyük beklenti içinde olsa da Miley Cyrus30, son rekorunu gezmek için, Bitmeyen Yaz Tatilişarkıcı son yorumlarıyla bazı hayalleri paramparça etmiş olabilir. İngiliz modasıdergisinin Haziran sayısı. Neredeyse on yıldır bir manşet arena turu yapmadığı sorulduğunda, “Flowers” hit yapımcısı, bunu yapmak için “arzusu” olmadığını itiraf etti. “Bir dakika oldu,” dedi Miley. “Sondan sonra [headline arena] yaptığımı göster [in 2014], Ben buna daha çok bir soru olarak baktım. Ve yapamam. Sadece “yapamam” değil, çünkü yapamamak senin yeteneğin, benim arzum.”

miley cyrus modası
Miley Cyrus, Haziran 2023 ‘British Vogue’ kapak yıldızı. (Steven Meisel)

30 yaşındaki, daha sonra hayatını başkaları için yaşamayı bitirdiğini ekledi. “Hayatımı kendimden başka birinin zevki veya tatmini için yaşamak istiyor muyum?” diye alay etti. Bundan önce, “Jaded” şarkıcısı, büyük kalabalıklar için performans sergilemeyi “izole edici” bir deneyim olarak nitelendirdi. “Performansı seviyorum ama onlar için hemen hemen [her friends]”diye açıkladı. “Yüzbinlerce insan için şarkı söylemek gerçekten sevdiğim şey değil. Bağlantı yok. Güvenlik yok.” Miley, “Ayrıca doğal değil. Çok izole edici çünkü 100.000 kişinin önündeyseniz, o zaman yalnızsınız demektir.”

Röportajın ilerleyen saatlerinde Disney Channel mezunu, “Flowers” ve “Jaded” gibi bazı şarkıların eski kocası hakkında olduğu yönündeki çevrimiçi spekülasyonlardan bahsetti. Liam Hemsworth, 33. Miley, “Hikayemi silmezdim veya silinmesini istemezdim” dedi. “İlginç bir hayata sahip olmak, ilginç hikayeler anlatır.” 33 yaşındaki ve Miley ünlü bir şekilde on yıl boyunca çıktılar ve 2018’de sessizce evlendikten iki yıl sonra ilişkiyi bıraktılar. Daha spesifik olarak şarkı sözlerinin ona ait olup olmadığı sorulduğunda, yanıtında belirsizdi. Miley, “İzleyiciyi kandırma zanaatında asla usta olmam gerekmiyor” dedi. “Kendini kendi kendine ateşe verecek.”

miley cyrus turu
Miley Cyrus, Haziran 2019’da Glastonbury Festivalinde sahne aldı. (Anthony Harvey/Shutterstock0

Artık Miley yoluna devam ettiğine ve davulcuya aşık olduğuna göre Max Morando, 24, yarı kör bir randevuda nasıl tanıştıklarını hatırlamaktan çekinmedi. “Kör bir randevuya gittik,” diye paylaştı. “Eh, benim için kördü ve gerçekten onun için değil. Maxx ve başrol oyuncusu Liam’dan boşandıktan sonra “birkaç yaz önce” beri çıkıyorlar. Son zamanlarda Mart 2023’teki Versace sonbahar/kış defilesi de dahil olmak üzere birçok yüksek profilli etkinlikte görüldüler. Birbirleriyle ilk kez Kasım 2021’de, eski sevgilisiyle evliliğini resmi olarak bitirmesinden yaklaşık bir yıl sonra ilişkilendirildiler. Son şarkı ortak yıldız

İngiliz dergisinin Haziran sayısının kapağı için Miley, ipeksi yeşil iki parçalı bir iç çamaşırı takımıyla büyüledi. Daha sonra, billy ray cyruskızı iç çamaşırı takımını seksi straplez kırmızı bir bikiniyle değiştirdi. Alternatif bir kapak için içini kanalize etti. Marilyn Monroe ve altın bukleleri rüzgarla dalgalanırken beyaz tek parça bir mayo salladı (bkz. Fotoğraf Burada). 4 Mayıs’ta Miley, o gün Spotify’da kayda değer bir şekilde bir milyar dinlemeyi geçen “Flowers” adlı şarkısının büyük başarısını kutladı. “Bir milyar teşekkürler. Seni seviyorum” notunu düştü bir klip ertesi günü kutlaması.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/miley-cyrus-not-touring-again-british-vogue-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir