Miles Teller’ın Büyükannesi, Onu Bir Sonraki Bağ Yapmak İçin Kampanya Başlattı


Bu fikir gelen mil veznedar‘nin büyükannesi nefesini kesecek.

Şimdi Daniel Craig James Bond serisinden uzaklaşan Miles’ın büyükannesi Leona Flowers, bu rolü dolduracak mükemmel kişiyi biliyor: torunu.

“Gelecekteki 007 filmleri için Daniel Craig’in yerini alacak bir aktör arıyorlar” diye yazdı. 29 Haziran tweet’i. “Bence torunum Miles Teller, aradıkları her şeye sahip olduğunu kanıtladı – yetenek, görünüm, güç, dünya çapında çekicilik ve oh, çok havalı.”

Leona kampanya mesajını “O adam olabilir!! Harika olmaz mıydı?” diyerek bitirdi.

Evet, evet yapardı! Hayranların emin olmadığı tek şey? Miles’ın İngiliz aksanı yapmak için gerekenlere sahip olup olmadığı. Ama içiniz rahat olsun, büyükannesi aktörün bunu başaracağına inancı tam.

Bir kullanıcı, “İngiltere’den olsaydı kabul ederdim” diye yazdı. Leona yanıtladı, “Sana öyle olduğunu düşündürebilir.” İçinde başka bir tweetLeona, “Birçok Avrupalı ​​da Amerikalıları oynadı. Aksan içeren oyunculuk eğitimi aldı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336592/miles-teller-s-grandma-will-melt-your-heart-with-her-campaign-to-make-him-the-next-bond?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir