Miles Teller ve Keleigh Sperry’nin TikTok-Favori Aşk Hikayesinin İçinde


“Bütün gerçeklerini açıkladı ve kaç tane aday gösterildiğini biliyordu. [Whiplash] vardı ve her şey,” dedi Teller, “ve…evet, benim için çok komikti.”

Şöhreti hâlâ filizlenirken, o ve Sperry oldukça özel bir flörtün tadını çıkarabildiler, zaten saymakla bitmeyen bir aktör, asla aktif olarak sahada oynayanlar kadar manşetlere çıkmadı. Ama nihayetinde uzun vadeli bir aşk hikayesi, pek çok sevimli anekdot içeren türden.

Nisan 2016’da sevgilisi olduğunu tweet atması gibi “hiç görmemiş tek kişi Titanik

“Benden bir şey yapmamı isteyecek, ben de ‘Ne?’ diyeceğim. ve o, ‘Son baba-f–kral zamanı için, beni, baba-da-da’yı yakalayabilir misin’ diyecek”, Teller başlangıç ​​9. “Demek istediğim, o bir tatlım, alıntı yapmayı seviyor JK Simmons bana göre.”

Ve Sperry, Teller’a, Simmons’ın filmde acımasızca talepkar müzik öğretmeni olarak Oscar ödüllü dönüşünün dehşetini yeniden yaşatmadığında. kırbaçhala hayatının mümkün olduğunca sorunsuz ilerlemesine yardımcı oluyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333615/the-secrets-of-miles-teller-and-keleigh-sperry-s-fiercely-sweet-love-story?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel