Miles Teller, Eşi Keleigh ile Paris’te Muhteşem Doğum Gününde


Bu nefes kesen doğum günü planlarına iyi günler deyin.

Mil Satıcısı 36. doğum gününde eşiyle birlikte akşam yemeğinin tadını çıkardığı Eyfel Kulesi’nin tepesinden yüksek manzaralar eşliğinde çaldı. Keleigh Sperry veznedar. Keleigh’in Instagram’da paylaştığı görüntülerde çift görüntülendi. dönüm noktasının önünde bir öpücük paylaşmak ve Paris manzaralarını seyretmek.

Keleigh, 19 Şubat’taki gönderisine “Erken doğum günün kutlu olsun aşkım,” başlığıyla, ikonik simgesel yapıdaki “inanılmaz bir akşam yemeği” için Le Jules Verne restoranına ve onu şaşırtmaya yardımcı olacak her şey için Four Seasons George V Paris’e “teşekkür etti. merci merci.”

Şenlikler kapalı mekanlarda da devam ederken, Top Gun: Maverick aktör, TikTok’ta görüldüğü gibi otel odasında gül yaprakları, doğum günü balonları ve şampanya ile karşılandı. Keleigh, 21 Şubat tarihinde yayınlandıtarafından “Paris” olarak ayarlanmıştır. Taylor Swift.

Ve Paris’e bir kutlama gezisi, sonsuz bir aşk sembolü olmadan tamamlanmış sayılmaz, çünkü çift, bir köprüde baş harfleriyle süslenmiş bir kilidi geride bıraktı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366084/miles-teller-celebrates-spectacular-birthday-in-paris-with-wife-keleigh-sperry-teller?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir