Miles McMillan & More Exes – Hollywood Life


Zachary Quinto, Miles McMillan


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

  • Zachary Quinto, filmdeki rolleriyle tanınan bir aktördür. Amerikan korku hikayesi diziler.
  • 2019’dan beri halkla ilişkisi olmadı.
  • Geçmişteki erkek arkadaşlarından bazıları Jonathan Groff ve Miles McMillan’dır.

Zachary Quinto45 yaşındaki, ilgi odağı haline geldiğinden beri aktif bir flört hayatı yaşıyor. Oyuncu arkadaşından Jonathan Groff modellemek Miles McMillan, Amerikan korku hikayesi star, çeşitli yakışıklılarla romantik bir ilişki içindeyken her türlü spekülasyona neden oldu ve aşk hayatını olabildiğince özel tutmaya çalışsa da, her zaman çok fazla ilgi gördü. Bir keresinde konu flört etmeye gelince yaşadığı mücadelelerden bahsetmiş ve babasını genç yaşta kaybetmenin zorluğunu buna bağlamıştı.

2012’de yaptığı bir röportajda, “Kendimi bir şekilde ulaşılamaz olan insanlara ilgi duyma örüntüsü içinde buldum ve fark ettiğim şey, bağlantı ve sevgi fikrini travma ve ölümle eşitlediğim için kendimi koruduğumdu” dedi. dergi çıkışı. “Gerçekten bir ilişki içinde olabilecek biriyle ilişki kurabildiğim bir yere ulaşmak için kanepede çok çalışmam gerekti – ve bu çok fazla deneme yanılma gerektirdi. Ve hala tüm bu şeyler üzerinde çalışıyorum – bu asla bitmeyecek.”

Aşağıda Zachary’nin eski erkek arkadaşları hakkında daha fazla bilgi edinin!

Jesse Tyler Ferguson

Hiçbir zaman resmi olarak onaylanmamasına rağmen, Zachary’nin aktörle çıktığı bildirildi Jesse Tyler Ferguson Jesse en çok televizyon dizisindeki rolüyle tanınır. Modern aile 2009’dan 2020’ye kadar. Zachary, 2014’te Public Theatre’ın Manhattan Gala’sında performans sergilediklerinde diğer eski Jonathan ile birlikte onunla tekrar bir araya geldi. aptal fotoğraf yan yana olmakla birlikte gülümsemelerini ve mutluluklarını gösteren bir araya geldiler.

Jonathan Groff

Zachary Quinto, Jonathan Groff
Bir gezi sırasında Zachary ve Jonathan. (SplashNews.com)

Zachary, Jonathan ile eşcinsel olduğunu halka açık bir şekilde açıklamadan bir yıl önce, 2010 yılında çıkmaya başladı. Jonathan, sahnede, televizyonda ve filmlerde oynadığı rolleriyle tanınır. En popüler rollerinden bazıları, orijinal Broadway yapımındaki rolleri içeriyordu. Bahar Uyanışı2015 üretimi Hamilton ve FOX televizyon dizisi, neşe. “İnanılmaz mutluyum, inanılmaz şanslıyım” dedi. dergi çıkışı 2012’de Jonathan ile olan ilişkisi hakkında.

Muhabbet kuşlarının birlikte olduğu bildirildi 2013 yılına kadar ve bir kaynak anlattı ABD Haftalık Ayrılmaya yol açan şey onların yoğun programlarıydı. Kaynak, “Zach’in uzakta olması ve çekim yapmak onlar için kolay olmadı” dedi. “Şimdi yeni oyunuyla New York’ta olacak. [The Glass Menagerie]. Birbirlerini gerçekten seviyorlardı, bu yüzden kolay bir ayrılık olmadı.”

İki yıl sonra Jonathan, Zachary ile çıkmaktan bahsetti. Gavin Cağlık. Jonathan, 2015’te bir röportajda şunları söyledi: “Oyuncularla çıkarken güzel olan şey, ilgili programları anlamaları veya bir şey çekmek için üç ay boyunca ayrılmak zorunda kalmaları” dedi. DörtİkiDokuz. “Ama Gavin ve Zach ile çıktığımda, aktörler yerine oldukları insanlar hakkındaydı, ki bu benim çıktığım aktör olmayan insanlar için de geçerli. Bu, sahip oldukları herhangi bir kariyer veya işle ilgili değil, insan olarak onlarla ilgili.”

Eskiler, Jonathan Broadway’de göründüğünde tekrar bir araya geldi. Hamilton ve onlar için poz verdiler gülümseyen bir fotoğraf birlikte, arkadaşlıklarının hala devam ettiğini kanıtlıyor.

Miles McMillan

Zachary Quinto, Miles McMillan
Zachary ve Miles birlikte bir etkinlikte poz veriyor. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Zachary, 2013 yazında model ve ressam Miles ile çıkmaya başladı. Ciddileştiler ve 2015’te New York’ta bir yere birlikte taşındılar. 2017’de, Zachary’nin gümüş yüzük takmış bir fotoğrafını paylaşmasının ardından nişan söylentileri vardı. sol elinin yüzük parmağında. Miles işinde başarılı ve hatta 2016’daki Moda Medya Ödülleri’nde Daily Front Row’un “Yılın Modeli” ödülünü kazandı.

Zachary’nin diğer bazı ilişkilerinden farklı olarak, Miles ile olan romantizmi çok daha halka açıktı ve sadece kırmızı halıda el ele tutuştukları da dahil olmak üzere halka açık etkinliklere birlikte katılmakla kalmadılar, aynı zamanda sosyal medyada da birbirleri hakkında paylaşımlarda bulundular. Ancak 2019 yılına kadar çift ayrıldı ve bir kaynak bunun karşılıklı bir karar olduğunu söyledi. Kaynak, “Bu yılın başlarında dostane bir şekilde ayrıldılar” dedi. İNSANLAR Şubat 2019’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/zachary-quinto-boyfriend-4873011/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir