Milano Moda Haftası Fotoğrafları – Hollywood Life


Naomi Campbell


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Riccardo GIordano/ipa-ajans n/Shutterstock

Naomi Campbell Bol dekolteyi ortaya çıkaran altında hiçbir şey olmayan dekolteli bol bir blazer giydiğinde Milan Moda Haftası’nı fırtınaya aldı. 52 yaşındaki Boss şovunda bol mavi bir takım elbise ve bol bir blazer giyerek podyuma çıktı ve altına bir gömlek veya sutyen giymeyi tercih etmedi.

Naomi Campbell
Naomi Campbell, Milano Moda Haftası sırasında Boss podyumunda altında hiçbir şey olmayan bu dalma takımını salladı. (Riccardo GIordano/ipa-ajans n/Shutterstock)

Naomi, blazerine birbiriyle uyumlu geniş paçalı bir pantolon ve omuzlarını örten uzun lacivert bir tavuskuşu ceketi giydirdi. Bir çift sivri burunlu deri topuklu ayakkabı ve muhteşem glam ile görünüşünü tamamladı. Uzun, koyu siyah saçları aşağı, toplu ve ortadan ikiye ayrılmıştı, boğucu, dumanlı bir göz ve parlak bir dudak görünümünü tamamlıyordu.

Bu görünümün yanı sıra, Naomi beline sarılı, kahverengi, kruvaze deri bir trençkot giyerek Tod’un podyumunu da katletti. Paltoya uyumlu bir çift düz bacaklı deri pantolon, krem ​​rengi deri bir çanta ve krem ​​rengi süet sandaletler ile tarz kattı.

Naomi Campbell
Naomi Campbell, Milano Moda Haftası sırasında Boss podyumunu öldürdü, (Riccardo GIordano/ipa-agency n/Shutterstock)

Naomi son zamanlarda harika görünüyor ve podyumlarda yürümediği zamanlarda dergilerin kapaklarını süslüyor. Süper model, dergisinin Eylül kapağını öldürdü. W derginin Şeffaf bir file elbise giydiği 50. yıl dönümü sayısı.

Kapakta Naomi, tamamen şeffaf olan file mavisi bir Schiaparelli Haute Couture elbise giymişti. File elbise, dekolte bir yakaya sahipti ve altına sütyensiz gitmeyi tercih etti ve bir çift yüksek belli siyah iç çamaşırıyla stillendirdi. Görünüşünü sivri burunlu, siyah bilek bantlı Jimmy Choo topuklu ayakkabılarla tamamlamış ve uzun saçlarını kumsal dalgaları şeklinde toplamıştı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/naomi-campbell-plunging-blazer-runway-milan-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir