Milania Giudice, 16, Muhteşem Fotoğraflarda Teresa’nın İkizi – Hollywood Life


Milania Teresa Giudice


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Milania GiudiceŞubat ayında tatlı 16’sını kutlayan, büyümüş ve hoşlanmış görünüyor Teresa Giudicepaylaştığı yeni fotoğraflarda mini-ben Instagram 14 Ekim’de. Aşağıda görülen resimlerde, doğal buklelerinin, 50 yaşındaki ünlü annesinden aldığı açık, kalın, esmer saçlarının arasından parlamasına izin verdi. İki parçalı bir takım yanılsaması veren bir kesime sahip dar turuncu bir elbise salladı. Canlı görünümü beyaz burnu açık pompalarla eşleştirdi ve kendini kat kat altın kolyeler ve küpelerle süsledi. Ünlü genç, fotoğrafın altına annesinden ödünç aldığı bir küstahlık yazdı ve Ariana Grande. “Teşekkür ederim, sıradaki”, çarpıcı fotoğrafa, Ariana’nın 2018 hiti “teşekkür ederim, sıradaki” şarkı sözlerini ödünç aldı.

Milania’nın annesine ne kadar benzediğini daha fazla göstermek için, esmer güzellerin aşağıdaki fotoğrafına bakın. Milania benziyordu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları star’ın klonu, çünkü ikisi de saçlarını gevşek dalgalar halinde şekillendirmiş ve soluk renkli, tene dar elbiseler giymişlerdi. İkisi de doğal güzelliklerini vurgulamak için nötr tonlarda makyaj kullandılar ve hatta parmak uçlarında beyazla bile uyum sağladılar.

Milania Teresa Giudice
Milania ve Teresa Giudice kıvrımlı elbiseler içinde ikizler gibi görünüyorlar (Fotoğraf: Stephen Lovekin/Shutterstock)

Milania, inanılmaz moda anlayışını kesinlikle annesinden de almış ve Instagram sık sık kıyafetlerini sergilemek için. Ekim ayının başında bir paylaşım yaptı. Fotoğraf Beyaz kısa bir atlet ve Nike spor ayakkabılarıyla kombinlenen mor ve beyaz patchwork kottan oluşan en şirin sokak kıyafeti içinde poz verirken. Omzunun üzerinden bakıp kameraya bakarken kendinden çok emin görünüyordu. Birkaç gün önce, aşağıda görüldüğü gibi beyaz kargo pantolon, kahverengi bir tüp üst ve “LA” ile işlenmiş bir lacivert beyzbol şapkasından oluşan başka bir süper moda kıyafeti paylaştı. İkinci en genç Giudice kızının kesinlikle bir tarzı var!

Milania, geçtiğimiz günlerde annesine destek olmak için Instagram’a gitti. Yıldızlarla Dans Eylül ayında Sezon 31’in ikinci haftasında sona eren yolculuk. Bir yarışmadan bu kadar erken elenmek hiç eğlenceli değil, ama Teresa eve yeni kocasına dönmekten memnun olduğunu söyledi. Luis “Louie” Ruelas. “Artık kocamla vakit geçireceğim. Yeni evlendim ve sonra yapmaya başladım Yıldızlarla Dans. Yani kocamı terk etmiş gibi oldum, bu yüzden kendimi çok kötü hissettim” diye açıkladı.

“Ama kızlarımın da beni görmeye gelmesine sevindim,” dedi. “Geçen hafta ikisi geldi, üvey oğlum bu hafta geldi ve diğer üç kızım bu hafta geldi.” Realite yıldızı ve iş adamı, 6 Ağustos Cumartesi günü New Jersey, East Brunswick’teki Park Chateau Estate & Gardens’da koridorda yürüdü. Teresa birliktelikten iki üvey oğul kazanırken, Luis, Teresa’nın paylaştığı dört muhteşem kızın üvey babası oldu. eski kocası, Joe Giudice: Gia21, Gabriella18, Milania ve Audriana13.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/milania-giudice-teresa-twin-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir