Milan Show’da Siyah Catsuit içinde Dua Lipa: Fotoğraflar – Hollywood Life


Milan Show'da Siyah Catsuit içinde Dua Lipa: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: PMPhoto/SplashNews

Dua Lipa 27 Mayıs Cuma günü Future Nostalgia turunun Milano ayağında yükselen sıcaklıkları ayarlarken hayranlarına oldukça iyi davrandı. kalbimi kır 26 yaşındaki hitmaker, ünlü şarkılarını söylerken muhteşem bir siyah ve örgü kedi kıyafeti giydi. Işıltılı topluluk, şık bir korse ve yüksek topuklu ayakkabılara sahipti ve Grammy kazananının sahnede gerçekleşen ağızları açık bırakan gösteri sırasında ilgi odağı olmasını sağladı.

Dua Lipa
Dua Lipa, Mayıs 2022’deki turunun Milano ayağı için bir catsuit giydi. (PMPhoto/SplashNews)

Dua, turda canını sıkıyor gibi görünüyor, son zamanlarda tekrar-tekrar/tekrar erkek arkadaşından ayrılmasıyla bir hıçkırık yaşayan kişisel hayatı yerine kariyerine odaklanmayı seçiyor. Enver Hadid. Milan şovu, Anwar’ın Aralık ayında iki yıllık ilişkilerini kestikten sonra Dua ile tekrar bir araya gelmeyi umduğu haberi takip ediyor. ÖZEL OLARAK paylaşılan bir kaynak HollywoodYaşam Parite geçmişte ayrılmış olsa da, en son bölünmenin “bu sefer kesin olarak” ortaya çıkmasıyla birlikte Anwar hala tünelin sonunda bir ışık görüyor. İçeriden birinin 13 Ocak’ta bildirdiğine göre, “Enver hala bir uzlaşma umudunu koruyor”.dua yoluna devam etmiş görünüyor, ancak Anwar henüz umudunu kaybetmedi. Rağmen dua ve Anwar ayrıldı, hala iyiler ve aralarında husumet yok.”

Görünüşe göre Anwar’ın süper model kız kardeşleri, konser ve bella hadid, “Geleceğin Nostaljisi” şarkıcısıyla yıllardır yakın bir dostlukları olduğu için erkek kardeşleriyle aynı sayfadalar. “Gigi ve Bella da onlarla arkadaşça kaldılar. dua ve işleri yoluna koyabileceklerini umuyorlar. Ona kesinlikle tapıyorlar ve düşündükleri için aralarında işlerin yürümesini diliyorlar. [Dua and Anwar] birlikte çok iyiydi.”

Dua Lipa
Dua Lipa, kendini ortaya koyan takımında yükselen sıcaklıklara yol açtı. (PMPfoto/SplashNews)

Kız kardeşlerin duyguları, HollywoodLife’ın önceki haberleriyle kesinlikle örtüşüyor; içeriden biri ÖZEL OLARAK Gigi ve Bella’nın ayrılığa rağmen Dua’ya yakın olmaya devam etmeyi umduğunu söyledi. “Bella ve Gigi, o ve Anwar çıkmaya başlamadan önce Dua ile iyi arkadaşlardı. Aslında ilk başta birbirlerini böyle görmeye başladılar. Bu yüzden kesinlikle onunla arkadaşlıklarını sürdürmeyi planlıyorlar.” Ancak, çiftin kendi yollarına gittiğini görmekten hala üzgün oldukları gerçeği devam ediyor. İçeriden biri, “Dua’ya bir kız kardeş olarak baktıklarından, bu durum için kesinlikle üzgünler” diye ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/dua-lipa-black-catsuit-milan-show-photos/

Yorum yapın

SMM Panel