Mike White, Meghann Fahy’nin Beyaz Lotus Teorisine Cevap Vermez


Ev sahibi tarafından genel olarak sorulduğunda Jimmy Fallon adada Daphne ile Ethan arasında bir şey geliştiğini düşünürse Meghann, “Evet, öyle düşünüyorum” dedi.

Ancak Meghann, kesin olarak bilmediğini belirtmekte gecikmedi; çünkü asla kurgu odasının zeminine düşen hiçbir şeyi çekmediler.

Meghann, “Mike’ın harika yanı da bu,” diye tartıştı. “Bir tür bir şey önermekle ve ardından izleyicinin bu konuda nasıl hissedeceklerine karar vermesine izin vermekle gerçekten ilgilendiğini hissediyorum. Bir tür yoruma açık.”

Kayıt için, Will Sharpe da aynı fikirde bir şey kesinlikle karakteri Ethan ve Daphne arasında gidip geldi, söylüyorum Çeşitlilik aralıkta“Her ne olmuşsa, kelimenin tam anlamıyla, aralarındaki o anın kesinlikle bir bağlantı anı olduğunu hissediyorum. , ve nasıl yaşadığı. Sanırım bununla ilgili bir şey Ethan’ı etkiliyor.”

O adanın kesinlikle anlatacak bir hikayesi var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361296/why-lessigreaterwhite-lotuslessigreater-creator-mike-white-refused-to-answer-meghann-fahy's-burning-question?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir