Mike Pence’in Pete’e Yaptığı Homofobik Şakaya Chasten Buttigieg’in Tepkisi – Hollywood Life


Pete Chasten Buttigieg, Mike Pence


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Kevin Wolf/AP/Alex Brandon/AP/Shutterstock

Ulaştırma Sekreteri Pete Buttigieg’in koca terbiye etmek Eski Başkan Yardımcısı açıkladı Mike Pence Gridiron Club yemeğinde homofobik bir şaka yaptıktan sonra özür dilemek için elini uzatmadı. Chasten, bir röportaj sırasında kocasının “doğum iznine” çıktığı şakasını yaptığı için Pence’e seslendi. Görünüm 16 Mart Perşembe günü.

Beyaz Saray, Pence’i yorum için Buttigieg’lerden, kadınlardan ve LGBTQ+ topluluğundan özür dilemeye çağırdı. CNN. Basın Sekreteri, “Eski başkan yardımcısının Sekreter Buttigieg hakkındaki homofobik şakası saldırgan ve uygunsuzdu, özellikle de doğum sonrası depresyondan muzdarip kadınlara can alıcı nokta olarak baktığı için” dedi. Karine Jean-Pierre bir açıklamada söyledi.

Mike Pence'in Pete'e Yaptığı Homofobik Şakaya Chasten Buttigieg'in Tepkisi – Hollywood Life
Pence, Buttigieg’in ebeveynlik iznini ‘doğum izni’ olarak adlandırdığı için çağrıldı. (Alex Brandon/AP/Shutterstock)

Pence’in kendisine veya kocasına ulaşıp ulaşmadığı sorulduğunda Görünüm, the Sana söylemem gereken bir şey var yazar, eski başkan yardımcısının yapmadığını söyledi ve bunu seslendirmenin yaygın insan ahlakı olduğunu söyledi. “Bence bir şeyin homofobik veya kadın düşmanı olduğunu söylemenin ‘uyandırılmış’ olmadığını düşünüyorum. Birine hata yaptığını söylemek onu ‘uyandırmaz’, sizi ‘kar tanesi’ yapmaz” dedi. “İki nedenden dolayı konuştum: Her zaman ailemi, özellikle de çocuğumu savunacağım.”

Chasten daha önce bir paylaşımda bulunarak eski başkan yardımcısına seslenmişti. Fotoğraf Açık instagram oğulları ile bir hastane odasında Pete Gus, Kasım 2021’de yoğun bakımda olan, böylesine zor bir dönemde her ebeveynin çocuğuyla birlikte olmak isteyeceğini yineledi. “Hepimizin iş ve aile hayatı arasında bir denge kurmak için mücadele ettiğini biliyorum ve bu dengeyi bulmak için kocamdan daha çok çalışan birini hiç görmedim, ama bence Cumhuriyetçi ya da Demokrat, hepimiz şu konuda hemfikiriz: çocuğunuz– prematüre doğan çocuğumuz, sadece beş pound – çocuğunuz bir ventilatöre bağlı olduğunda, onların yatağı dışında hiçbir yerde olmak istemezsiniz” dedi. “Pete’in Gus’ın parmaklarını geri çekmek zorunda kalmasını ve odasındaki küçük banyoya dalmasını izlerdim, böylece kimse onun hastanede olduğunu görmesin diye sanal bir arka planla yakınlaştırma yapabilirdi.”

Mike Pence'in Pete'e Yaptığı Homofobik Şakaya Chasten Buttigieg'in Tepkisi – Hollywood Life
Pete ve Chasten 2018’den beri evliler ve Ağustos 2021’de ikizleri dünyaya geldi. (Kevin Wolf/AP/Shutterstock)

Devamında Chasten, insanları saldırgan yorumlara çağırmanın önemli olduğunu söyledi ve Pence’in, iddia ettiği değerlere dayanarak kocasını eleştirmesinin ne kadar ikiyüzlü olduğuna dikkat çekti. “Hepimiz yanlış bir şey söylediklerinde insanları sorumlu tutmakla yükümlüyüz, özellikle de kadın düşmanı olduğunda, özellikle homofobik olduğunda ve bunu aileme yönelik olduğunda kabul etmiyorum ve başka kimseyi düşünmüyorum. özellikle de çok küçük, tıbbi açıdan hassas bir çocuğu getirdiğinizde,” dedi. “Söylediği şey karşısında uçup gidiyor. Cumhuriyetçi değerlere sahip bir aile olduğunu söylüyor. Burada vaaz ettiklerini uyguladığını sanmıyorum.”

Ulaştırma sekreteri, geçmişte cinselliği hakkında şakalar yapan Cumhuriyetçilere de seslendi. Nisan 2022’deki bir görünüm sırasında Görünüm, Pete, LGBTQ+ topluluğunun üyesi olan öğrencilerin kendisine “zorba” gibi davranan politikacılar tarafından nasıl incitilmediğini umduğundan bahsetmişti. “Yalnız değilsin. Özellikle ortaokullu olmak çok zor. LGBTQ+ falan olmasanız bile! Zor ve bunu bir kenara atıyorsun ve bu çocuklara ne sorulduğunu düşünüyorsun. Okulunuzda zorbalar olabilir. Buna ek olarak, devlet dairesinde zorbalara ihtiyacınız yok” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/chasten-buttigieg-reaction-mike-pence-homophobic-joke/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir