Mike “Durum” Sorrentino ve Karısı Lauren, Oğlunun Doğum Gününü Kutluyor


Bu Sorrentino bebeği doğum gününü ağzı makarna dolu olarak geçiriyor.

Jersey Sahili‘s MikeDurumSorrentino ve karısı Lauren Sorrentino oğullarını kutladı Romeo Saltanatı Sorrentinoiçinde sonsuz spagetti ile ilk doğum günü çok güzel fotoğraf ateş etmek. Instagram’a gönderdiler. Mike ve Lauren’in Instagram sayfalarında paylaşılan fotoğraflar, Romeo’nun ağzına avuç dolusu makarna attığını gösteriyordu.

Bir fotoğrafta, beyaz bir şef şapkası ve önlüğü giymiş minik tot, bir elinde tahta kaşık tutarken, diğerinde domates sosuyla biraz dağıldığını hayal ettiği İtalyan yemeğini yerken gösterdi. Ailenin İtalyan köklerine selam olsun diye set, İtalyan bayrakları, makarna, ekmek ve domateslerle süslendi.

Lauren, fotoğrafların yanına “Seni makarnayı sevdiğinden daha çok seviyorum” yazdı. “1. Doğum günün kutlu olsun Romeo Reign. Galibiyet için spagetti şutu.”

Romeo biraz aldı gelen övgü Jersey Sahili aile ile yorum bölümünde Jenni “JWoww” Farley “Doğum günün kutlu olsun Romeo” yazıyor. bu Jersey Sahili Hatta Instagram hesabı, olayı şu can alıcı soruyu sorarak kutladı: “Romeo sos mu yoksa sos mu diyor?!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332562/mike-the-situation-sorrentino-and-wife-lauren-celebrates-son-romeo-s-first-birthday-with-cute-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel