Midnight Club Stars Tease Sonraki Mike Flanagan Projesi


Çok gibi Ryan Murphyfilm yapımcısı Mike Flanagan çeşitli ürkütücü projeleri için bir grup oyuncuya sahip.

Yani, E’nin gelmesi şaşırtıcı değildi! Haberler, son korku dramasından birkaç yıldızın olduğunu öğrendi Geceyarısı Kulübü bir sonraki Netflix girişiminde görünecek, bu Usher Evi’nin Düşüşü. özellikle, Igby Rigney, Aya Furukawa, Sauriyan Sapkota ve Ruth Codd hepsi Mike’ın uyarlamasına katılıyor Edgar Allan Poe‘ın belirsiz rollerdeki kısa hikayesi.

Ve aktörler yaklaşmakta olan gösteri hakkında çoğunlukla ağzını sıkı tutarken, söz verdiler. Usher Hanedanı’nın Düşüşü Mike’ın önceki korku dramaları kadar destansı olacak. Tepedeki Evin Haunting, Bly Malikanesi’nin Haunting’i, Gece Yarısı Ayini ve Geceyarısı Kulübü.

Mike’ı “fantastik bir güç” olarak nitelendiren Aya, hayranların “aynı türden bir iş kalitesi” bekleyebileceğini kaydetti. Sauriyan, Mike’ın yeni diziye bakışını paylaşarak E! Haberler, “Mike’ın daha önce de söylediği gibi, habercibir rock ‘n’ roll parçası olacak. Bu, bang, bang, bang, bang, bang gibi.”

Ruth, diğer yandan, tekrar bir araya gelmek konusunda fışkırdı. Geceyarısı Kulübü yaratıcısı ve ortak yıldızlar. “Oyuncularına bakmakta çok iyi” diye paylaştı. “Mike ile çalıştığımda, aileni yeniden görmek gibi oluyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1349532/the-midnight-club-stars-tease-roles-in-mike-flanagan-s-fall-of-the-house-of-usher?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir