Mickey Rourke, Yeni Röportajda Tom Cruise’a ‘Alakasız’ Diyor – Hollywood Life


Mickey Rourke, Yeni Röportajda Tom Cruise'a 'Alakasız' Diyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Giandomenico D’Angelo/Ipa/Dave Shopland/Shutterstock

Mickey Rourke diğer aktörün hayranı gibi görünmüyor Tom Cruise ve son röportajında ​​bunu söylemekten çekinmedi. 69 yaşındaki aradı Top Gun: Maverick 1986’nın devamı niteliğindeki yeni filminde CAPT Pete “Maverick” Mitchell rolüne misilleme yapılmasına saygı duymadığını itiraf etti. Süper silahson zamanlarda bir görüntülü sohbet için oturduğunda Piers Morgan Sansürsüz. Piers, Tom’un gişe listelerinde en üst sıralarda yer alan son filmi hakkında ne düşündüğünü sorduğunda Mickey, “Bu benim için bir b*k anlamına gelmiyor,” dedi.

“Adam 35 yıldır aynı etkiyi yapıyor,” diye devam etti. “Buna hiç saygım yok. Para ve güç umurumda değil. ne zaman izlediğimi umursuyorum Al Pacino çalış ve Chris Walken ve De Niroerken çalışma ve Richard Harrisişi ve Ray Winstoneişi. Bu benim gibi olmak istediğim türden bir aktör. Monty Clift ve Brando gün içinde döndü.”

Piers, Tom’un “iyi bir oyuncu” olduğunu düşünüp düşünmediğini sorarak Mickey’nin yorumlarını takip etti ve fikrini geri almadı. “Benim dünyamda onun alakasız olduğunu düşünüyorum” yağmur yapıcı dedi yıldız. Biraz şaşırdıktan sonra Piers, “Büyüleyici” diye yanıtladı.

Tom Cruise
Tom Cruise bir etkinlikte yakışıklı görünüyor. (Dave Shopland/Shutterstock)

Mickey’nin Tom hakkındaki görüşleri ve Top Gun: Maverick sonra gel Riskli iş star manşetlere çıkıyor ve filmin başarısının tadını çıkarıyor. Filmin galalarına ek olarak, Tom, son 60. yaş gününü kutlamak için de kullanılan çeşitli etkinliklerde fark edildi. Bir yerde fotoğraflandı Adele Londra’daki konser ve İngiliz Grand Prix’si ve harika zaman geçiriyor gibi görünüyordu. Ayrıca ünlülerle özel bir akşam yemeği yedi Serena Williams ve Natalie Portman.

Tom’un filmi, Top Gun: Maverick 27 Mayıs’ta sinemalarda gösterime girdi ve hemen gişe listelerinde zirveye yerleşti. Tom’un Pete rolünü yeniden canlandırmasına ek olarak, filmdeki diğer ünlüler arasında şunlar var: mil veznedar, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Val Kilmer, Ed Harris, ve dahası. Tom, filmi yapmak için 12,5 milyon dolar gibi büyük bir para aldı ve filmin dağıtımcısı Paramount’un sinema salonlarında bir kesinti yaptıktan sonra aldığı paraya dayalı olarak ilk dolar brütünün %10’undan fazlasını alacak, bu da genellikle %50 civarında. ile Forbes.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/11/mickey-rourke-tom-cruise-irrelevant-piers-morgan-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir