Mickey Rourke, Amber’in Yeni Röportajda Bir ‘Altın Avcısı’ Duyduğunu Aradı – Hollywood Life


mickey rourke, amber duydu


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Michael Reynolds/AP/Shutterstock

Mickey Rourke hakkında fikrini söylerken sözlerini kesmedi kehribar duydum eski kocasına açtığı hakaret davasını kaybettikten sonra Johnny Depp. Güreşçi 36 yaşındaki Amber adlı aktör, bir yeni röportaj ile birlikte iskeleler morgan 69 yaşındaki Mickey, benzer bir deneyimden sonra 59 yaşındaki Johnny ile ilişki kurabildiğini hissettiğini açıkladı.

sonrasında nasıl hissettiği sorulduğunda Karayip Korsanları star Amber’e karşı davayı kazandı, Mickey neden onunla bir akrabalık hissettiğini açıkladı. Bir zamanlar Meksika’da yardımcı yıldız. “Johnny’yi yıllardır tanıyorum ama onu gerçekten yakından tanımıyorum. Söyleyebileceğim tek şey: Bir zamanlar yapmadığım bir şey için suçlandığım bir durumdaydım. Bana birkaç yıl boyunca film işlerine mal oldu” dedi. “Bana kötü bir üne neden oldu ve sonunda gerçek ortaya çıktı, ama gerçekler filmleri kaybettikten ve işimi kaybettikten sonra ortaya çıktı.”

Johnny’ye neden benzer hissettiğini açıkladıktan sonra, Mickey için pek de gurur verici bir isim yoktu. su adamı aktris. “Yani, bir altın arayıcısı tarafından kesilmeye çalışan biri için kötü hissettim” dedi. Piers, aktörün Amber’i altın arayıcısı olarak görüp görmediğini sorduğunda, “Kesinlikle” yanıtını verdi.

Mickey Rourke, Amber'in Yeni Röportajda Bir 'Altın Avcısı' Duyduğunu Aradı – Hollywood Life
Mickey, Johnny Depp ile olan dostluğu ve Amber Heard ile olan karalama davası hakkında konuştu. (Jim Ruymen/UPI/Michael Reynolds/AP/Shutterstock)

Johnny ve Amber’in davası, Haziran ayında bir karara varılana kadar hayranları haftalarca büyüledi. Stand aktris karara itiraz etti ve hukuk ekibi, duruşmada yanlış jüri üyesinin oturduğunu iddia ettikten sonra, yanlış yargılama için harekete geçti. Jürinin Johnny’ye 10 milyon dolar ve Amber’e 2 milyon dolar vermesine rağmen, yasal savaş henüz tamamen bitmemiş olabilir.

Amber’in hukuk ekibi hâlâ seçeneklerinin peşindeyken, Johnny davanın sona ermesinden bu yana, Paris’te yeni bir saç modeliyle görüldüğü yeni bir film de dahil olmak üzere bir dizi projede çalışmaya geri döndü. Ayrıca 2023’te ufukta bir tur ve arkadaşıyla yeni bir albüm ile müzik üzerinde çalışıyor. Jeff Beck 15 Temmuz Cuma günü bekleniyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/mickey-rourke-amber-heard-gold-digger-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir