Mickey Guyton ve Orville Peck ‘My Kind Of Country’ Konuşması (Özel) – Hollywood Life


Şimdi bu BENİM ne tür bir ülke! yapımcılar Reese Witherspoon Ve Kacey Musgraves country müzik türünü daha kapsayıcı hale getirmeyi amaçlayan yeni bir Apple TV+ şarkı yarışması serisinde bir araya geldi. Benim Ülkem. Yapımcı ikili ‘Scouts’a meydan okudu Miki Guyton, Orville Peck Ve jimmie allen bir sonraki country müzik yıldızı için dünyayı aramak ve her yetenek avcısıyla bir dizi gösteriden geçtikten sonra sanatçı listelerini unvan için yarışmaya getirmek. Country müzik türünde çeşitlilik getirmek ve kapsayıcılığı teşvik etmek, gösterinin amacı gibi görünüyor, ancak bu, diziden çok önce her Scout’un parçası olduğu bir mücadeleydi.

“Sanırım hem Mickey, hem ben hem de Jimmie bir süredir kendi yollarımızı çiziyoruz ve her zaman çok çeşitli olmayan bir türde kendi yollarımızı bulmaya çalışıyoruz. Bence bu artık diğer sanatçılara bunu sağlamak için mentorluk hareketine ve sorumluluğuna dönüştü” dedi. HollywoodYaşamı 24 Mart’taki gösteri galasından önce ÖZEL bir röportajda.

TIME’ın 2022’de Yılın Çığır Açan Sanatçısı seçilen ve bir Grammy ülke kategorisinde aday gösterilen ilk Siyahi solo kadın sanatçı olan Mickey, şöyle devam etti: “Bunu zaten kendi kariyerlerimizde yapıyorduk ve bir Bu şovun bir parçası, bu kadar küresel düzeydeki bu şarkı yarışması, yeterince hızlı bir parçası olamadık.” “Country müziğinin farklı bakış açılarını görmek ve tüm dünyada insanların country müziğini ne kadar sevdiğini görmek gerçekten harika.”

Mickey Guyton ve Orville Peck 'My Kind Of Country' Konuşması (Özel) – Hollywood Life
Mickey Guyton “Benim Türüm Ülkem”de. (Apple TV+)

Country müzik türü son on yılda ufkunu genişletmiş gibi görünse de, radyo istasyonlarının kadın sanatçıları ve daha çeşitli sanatçıları çalmak için daha uyumlu bir çaba göstermesiyle birlikte, hem Mickey hem de Orville hemfikir, yapılacak daha çok iş var. Son haftalarda, Tennessee eyalet yasama organı, 18 yaşın altındaki trans bireyler için her türlü cinsiyet onaylayıcı bakımı yasakladı ve toplum içinde veya çocukların huzurunda “yetişkinlere yönelik kabare gösterilerini” kısıtladı ve bunların 300 fit içinde gerçekleşmesini yasakladı. okulların, halka açık parkların veya ibadet yerlerinin. 2015’ten beri Tennessee, ülkedeki diğer tüm eyaletlerden daha fazla LGBTQIA+ karşıtı yasa çıkardı. Hızlı bir yanıt olarak, taşra türünün içinden ve ötesinden bir avuç Nashville merkezli sanatçı, Tennessee’li bir sürü drag sanatçısıyla bir yardım şovu için bir araya geldi. Yükselen Aşk Tennessee Eşitlik Projesi için tennessee, OUTMemphis ve The Tennessee Pride Chamber dahil.

“Bence bizimki gibi bir şov çok önemli, ama bir bakıma çok yeni bir şey olması gereken bir şekilde acı tatlı. Bence yeni hikayeler ve yeni bakış açıları sadece bir türü büyütüyor ve eğer bir duvar halısı gibi düşünürsek, bu sadece daha fazla renk ve şekil katıyor,” diye açıkladı Orville. “Kapıları açıp daha fazla insanın görülmesini ve duyulmasını sağlamaktan asla zarar gelmez.”

Mickey Guyton ve Orville Peck 'My Kind Of Country' Konuşması (Özel) – Hollywood Life
İzciler Jimmie Allen, Mickey Guyton ve Orville Peck ‘My Kind of Country’de. (Apple TV+)

Güney Afrikalı müzisyen sözlerine şöyle devam etti: “Özellikle trans hakları gibi konularda geriye gitmemeliyiz. Bu şu anda açıkça çok üzücü ve cesaret kırıcı… süper cesaret kırıcı. Ancak böyle bir şovun bu değişimi sürdüreceğini ve türe yeni başlayan veya yeni bir bakış açısına sahip insanları tanıştırmak için bir platform sağlayacağını ve belki de farklı bir bakış açısına alışık olmayan bazı kişilerin zihinlerini açacağını umuyoruz. ülke ve belki orada da birkaç kişinin fikrini değiştirir.

My Kind Of Country, 24 Mart 2023’te Apple TV+’ta başlıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/22/my-kind-of-country-mickey-guyton-orville-peck-diversity-trans-rights-country-music/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir