Mick Jagger’ın Kızı Georgia Rocks Deri Crop Top: Fotoğraflar – Hollywood Life


Georiga May Jagger


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bay Fotoman / SplashNews.com

Mick Jagger’ın model kızı Gürcistan Mayıs30 yaşında, iyi bir görünüme bayılıyor ve 25 Mayıs’taki Bleach London etkinliğinde hayal kırıklığına uğratmadı. Haircare hattının kurucu ortağı olan Georgia, Batı Hollywood’daki Viper Room’da çapraz bir deri ekin sallayarak ortaya çıktı. önden kuşaklı üst. Üst kısmı klasik pin çizgili siyah pantolonla eşleştirdi ve mükemmel siyah stilettolarla aksesuarlandırdı.

Gürcistan Jagger olabilir
Georgia May Jagger 25 Mayıs 2022’de Batı Hollywood, CA’da bir etkinliğe katıldı. (Mr. Photoman / SplashNews.com)

Görünümünü kan kırmızısı bir manikür ve mükemmellik için yapılan glam makyajı ve süper model annesine benzerliği ile tamamladı. Jerry Salonu ve rock yıldızı baba Mick şaşırtıcıydı.

en iyi arkadaş suki su evi ve erkek arkadaşı Robert Pattinson da katılmışlardı. Georgia, arsız bir arka plan önünde fotoğrafçılara “Ben sarışın değilim, çamaşır suyuyum” yazan poz verdi. Her iki ebeveyne de esrarengiz benzerliği glam etkinliğinde tam olarak sergilendi, ancak son zamanlarda annesinin ünlü doğal güzelliğinden bahsetti. Georgia, “Annem çok doğal, herhangi bir ameliyat geçirmedi” dedi. Byrdie 2021 röportajında.

Gürcistan Jagger olabilir
Georgia May Jagger 25 Mayıs 2022’de. (Bay Fotoman / SplashNews.com)

“Ben her zaman, seni ne mutlu ediyorsa öyleyim – ama gerçekten kendini kucaklamaya ve kendini başkalarıyla karşılaştırmamaya inanıyor. Bugünlerde kültürümüzle, gençlerin çok uğraştığı bir şey var, ”diye devam etti Georgia. “Eğlenmeyi ondan öğrendim [beauty] ve birey olmaktan korkmamak. Hepimizin aynı görünmeye ihtiyacı yok. Kusurlarını kucakla. Kulağa sevimsiz geliyor, ama bu doğru.”

Jerry Salonu
Jerry Salonu (Shutterstock)

Çarpıcı model ayrıca, kendisini taklit etmek için özdeşleştirdiği birini bulmak için Eski Hollywood’dan ilham alarak güzellik ilhamından da bahsetti. Yayına güzellik ikonları hakkında “May West filmlerini izleyerek büyüdüm” dedi. “Kimseden hiçbir şey almayan, ikonik, güçlü, göz alıcı bir Hollywood ikonu. Kontrol altında. Geçenlerde onunla ilgili belgeseli izledim ve çok uzun zaman önce yazıp yönettiğini öğrendim. Güçlü bir kadın fikrine öncülük etti. Ve sonra tabii ki ailem. Şu anda Hunter Schafer’a da takıntılıyım. Makyajla denemeyi seviyorum. ”

Mick Jagger
Mick Jagger (Shutterstock)


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/26/mick-jagger-daughter-georgia-leather-crop-top-photos/

Yorum yapın

SMM Panel