Michelle Young, Nayte Olukoya Split’ten 2 Ay Sonra “Daha Mutlu” Olduğunu Söyledi


Michelle Genç iyi hissediyor.

bekarlığa veda alum, 3 Ağustos’ta Instagram’a gitti, yaklaşık iki ay sonra ve Nayte Olukoya ile yollarını ayırdı kendinden birkaç kare ve nasıl yaptığına dair kısa bir güncelleme. Başlığında yazdığı gibi, “Daha Mutlu”.

Bachelor Nation, 18. sezonda rol alan Michelle’in arkasında hızla toplandı. bekarlığa veda ikinci olarak bitirdikten sonra Matt James mevsimi Bekâr.

becca kufrin ev sahibi iken realite yıldızının yoluna bir üçlü ateş emojisi gönderdi Jesse Palmer “Mutluluk sana çok yakışıyor!” yazdı. Ryan Claytor– aynı zamanda Matt’in sezonunda da yer aldı. Bekâr—eklendi, “*parmaklarını şıklatıyor* seni daha iyi.”

Michelle ve Nayte sırasında nişanlandılar bekarlığa veda‘ın 18. sezon finali, ancak altı ay sonra yollarını ayırdı. Çift, ayrılıklarıyla ilgili açıklamaları yayınlamak için Instagram Hikayelerine gitti.

Michelle, 17 Haziran’da yaptığı paylaşımda, “Nayte ve benim yollarımıza ayrılacağımızı söylemekte zorlanıyorum” dedi. bizim için.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340818/the-bachelorette-s-michelle-young-declares-she-s-happier-2-months-after-nayte-olukoya-breakup?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir