Michelle Yeoh ve Daha Fazlası, AAPI Miras Ayı İçin Kültürel Gelenekleri Paylaşıyor


Kültürü güçlü tutmak, bir festival kadar büyük veya bir yemek kadar küçük olabilir.

Gold House’un 21 Mayıs’taki ilk yıllık Altın Galası sırasında, aralarında Asya, Pasifik Adalı ve Güney Asya (APISA) yıldızları yer alıyor. Michelle Yeoh, Henry Golding, Chloe Kim ve Mindy Kaling onurlandırıldılar. Kültürlerinin en sevilen kısımlarını paylaştılar.

Chloe, “Ben çok yiyiciyim,” dedi. “Annem bana her zaman harika Kore yemekleri yapacak ve deniz yosunu çorbası doğum gününüzde büyük bir Kore geleneğidir ve ben de yeni yılda düşünüyorum.

Altın madalyalı olimpik snowboardcu, “Annem doğum günümde bana her zaman yosun çorbası getiriyor ve bir gün önce stres yapacak. ‘Aman Tanrım, yosun çorbası yapmalıyım. Yarın senin doğum günün!’ dedi. Bunu sevdim.”

Bu arada Henry, Malezya’daki kabilesi Iban’ın yaz aylarında herkesi bir araya getiren yıllık bir hasat festivali düzenlediğini paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332042/henry-golding-michelle-yeoh-and-more-share-their-favorite-traditions-in-honor-of-aapi-heritage-month?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir