Michelle Yeoh, Tarihi Oscar Gecesinin Ortasında “Mutluluk Bulutunda”


michelle yeoh 2023 Oscar’larında altın bir gece geçirdi.

Başrolde En İyi Kadın Oyuncu Performansını kazanmasından kısa bir süre önce, Her Şey Her Yerde Aynı Anda60 yaşındaki oyuncu, dönüm noktası olan kariyerine şöyle yansıdı: E’den Canlı!‘S Laverne Cox 12 Mart kırmızı halısında.

“Gerçekten mutlu hissediyorum” dedi. “Huzur içindeyim. Buraya geldik. Büyük bir kalbi olan bu küçük filmin Oscar’a kadar geleceği kimin aklına gelirdi? Bu yüzden mutluyum.”

Michelle, kutlama için beyaz bir Christian Dior Couture tasarımı giydi. “Bir buluttayım” bakışını paylaştı. “Sadece bir mutluluk bulutunun içindeyim.”

Galibiyetiyle Michelle, Oscar’larda En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan ilk Asyalı kadın oldu. Kategoride aday gösterilen diğerleri dahil Cate Blanchett için Katran, Ana de Armas için Sarışın, Andrea Riseborough için Leslie’ye Ve Michelle Williams için Fabelman’lar. (Tam kazananlar listesine buradan bakın.)

Michelle artık En İyi Kadın Oyuncu heykelini evine götüren ikinci beyaz olmayan kadın. 2001 yılında Halle Berry rolüyle En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü. Canavarın Balosu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367668/michelle-yeoh-%22in-a-cloud-of-happiness%22-amid-historic-oscars-2023-appearance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir