Michelle Williams Neden Hala Jeremy Strong’un Metod Oyunculuğunu Savunuyor?


İki filmde Jeremy’nin karşısında rol alan Chastain, profil yazarını eleştirdi, Michael Schulmanönyargılı olduğu için, “Jeremy Strong’u 20 yıldır tanıyorum ve onunla 2 filmde çalıştım. O çok hoş bir insan. Çalışmaları konusunda çok ilham verici ve tutkulu. Üzerindeki profil inanılmaz derecede tek taraflıydı. Yapma. Okuduğunuz her şeye inanın arkadaşlar.”

“Snark satıyor ama belki de ötesine geçmenin zamanı geldi” diye ekledi.

Jeremy’nin Halefiyet yardımcı yıldız Brian Cox insanların profilin geri tepebileceği konusunda uyardığını ve onunla birlikte çalışmanın bazen “yorucu” olduğunu kabul ettiğini söyledi. “Bence kendini savunmasız pozisyonlara sokuyor ve bununla New Yorklu makale,” dedi Brian, “kendini çok, çok savunmasız bir konuma yerleştirdi ve bence bunu yapmasına gerek yoktu.”

Michelle’e kesinlikle söylediklerine dikkat etmesini öğretti. O söyledi Çeşitlilik“Şimdi işim ya da sürecim hakkında başıboş dolaşırken, bunun kasada kalması gerekip gerekmediğini merak ediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330365/michelle-williams-is-still-defending-jeremy-strong-and-it-s-all-because-of-heath-ledger?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir