Michelle Pfeiffer Kırmızı Halıda Siyah Midi Elbiseyi Taşladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Michelle Pfeiffer


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Michelle Pfieffer Paramount+ İngiltere lansmanı için 20 Haziran Pazartesi günü nadir görülen ve tamamen nefes kesici bir kırmızı halı görünümü yaptı! bu Gres 2 64 yaşındaki güzellik, kabarık kollu ve beli saran tasarımlı zarif siyah midi elbise içinde katledildi. Basit altın halka küpelerle uyumlu siyah topuklu ayakkabılarını salladı ve sarı saçlarını uzun ve dalgalı giydi.

Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer, 20 Haziran 2022’deki Paramount+ İngiltere lansmanında. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Michelle’in çeşitli kariyeri, onu hem çağların güzeli hem de olağanüstü çok yönlü bir oyuncu olarak kabul ettirdi. İkonik rollerde rol aldı. Gres 2, Yaralı surat, Mafya ile evli, Eastwick Cadıları, ve Tehlikeli İlişkiler. Bir aktris olarak olgunlaştıkçasbüyük gişe çekiciliğini önde gelen rollerle pekiştirdi. saç spreyi ve Yıldız tozu. Ve daha yakın zamanda, gerçeküstü 2020 komedisinde eklektik bir rol üstlendi. Fransız Çıkışı. Aynı zamanda bir Showtime dizisinde rol aldı. Betty Ford içinde Cumhurbaşkanı ya da başkanın eşi.

Michelle Pfeiffer, Viola Davis, Gillian Anderson
Michelle Pfeiffer, Gillian Anderson ve Viola Davis. (Anthony Harvey/Shutterstock)

2021 röportajında, iki çocuk annesi başarısının çoğunu üstlendiği rollere dikkat etmesine bağladı. “Sanırım seçici olmak gibi bir işim olmadığında bile her zaman biraz seçici oldum” dedi. Bağımsız. “Neden bu kadar kibirli olduğumdan emin değilim, ama seçici olmayı göze alabileceğim bir zamanda kesinlikle bir değişiklik olduğunu düşünüyorum.”

Ayrıca, yeni bir rol seçtiğinde, özellikle bir şeyler “her zaman aradığını” söyledi. “Ben her zaman beni heyecanlandıran bir şey arıyorum ve bu malzeme beni heyecanlandırdı” dedi. Fransız Çıkışı. “Çok sıradışıydı. Asla böyle bir şey okumazdım.”

Göze çarpan, ışıltılı güzelliğinden de zarar gelmezdi. bu Batman Geri Dönüyor aktris Janet Van Dyne rolüne geri dönmeden önce forma girme sürecini paylaştı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, 2023 yılının Şubat ayında piyasaya sürülecek. Michelle, 30 Mayıs 2021’de Instagram’da kısa bir video içeren bir gönderiye “Janet van Dyne, bu yaz kuantum dünyasına giriyor” başlığını attı. “Hazırım,” dedi koşu bandına çıkarken.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/michelle-pfeiffer-black-midi-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel