Michelle Obama, Babalar Günü’nde Barack’a Anısını Gönderdi – Hollywood Life


Barack ve Michelle Obama


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Rex Arbogast/AP/Shutterstock

Michelle obama bu Babalar Günü’nü ailesiyle birlikte çok sıcak bir şekilde kutladı! 19 Haziran 2022’de eski First Lady, sevimli bir fotoğrafını yayınladı. Barack Obamave iki kızı Malia23 ve saşa21, resmi Instagram hesabında.

Barack ve Michelle Obama
Barack ve Michelle Obama (Charles Rex Arbogast/AP/Shutterstock)

Görülebilen ultra sevimli anlık görüntüde burada, Michelle, Malia ve Sasha, doğrudan kameraya gülümserken babalarına sevgiyle baktılar. Michelle resmi bir zümrüt yeşili elbise giydi ve kollarını küçük kızının etrafına sevgiyle sararken saçını düz uzun bir bob şeklinde topladı. “Her yerde babaların Babalar Günü kutlu olsun! @BarackObama, kızlarımıza en sevgi dolu ve şefkatli baba olduğun için teşekkürler. Seni seviyoruz!” Altyazı yazdı, ardından sevgi dolu bir kalp emojisi ile devam etti.

Eski cumhurbaşkanı da, yakın ailesine kendi tatlı Instagram saygısını göndererek Babalar Günü kutlamaları çoğunluğa atladı. Duygusal enstantane fotoğrafta Michelle, Malia ve Sasha, çağdaş bir müze gibi görünen bir sanat eserinin önünde bir araya toplandılar. Michelle rustik kahverengi deri ceketi, modaya uygun yırtık kot pantolonu, modern beyaz spor ayakkabılarını ve şık dalgalı saçlarını salladı. Bu sırada Barack, gerçek baba ruhuyla fotoğraf çekmek için telefonunu kamera olarak kullanırken önlerinde durdu.

“Bugünü kutlayan tüm babaların ve baba figürlerinin Babalar Günü kutlu olsun! Hayatımda yaptığım her şey arasında en çok Malia ve Sasha’nın babası olmaktan gurur duyuyorum… ve ailenin özel fotoğrafçısı olmaktan gurur duyuyorum,” diye arsızca ekledi.

Bir ay önce, Barack, Anneler Günü’ndeki birçok başarısından dolayı karısını takdir etmekten çekinmedi. “Anneler günün kutlu olsun! Umarım hepiniz hayatınızdaki annelerin ve anne figürlerinin sizin için ne kadar önemli olduklarını bilmelerine izin verirsiniz. @MichelleObama, kızlarımıza ve dünyadaki pek çok kişiye harika bir anne ve rol model olduğun için teşekkür ederim” diye 8 Mayıs 2022’de Twitter hesabından paylaştı. Açıkça birbirine sıkı sıkıya bağlı aile birbirlerini çok takdir ediyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/michelle-obama-fathers-day-post/

Yorum yapın

SMM Panel