Michelle Hord, Kızının Cinayetinden Sonra Yeni Gerçekliğini Nasıl Kabul Etti?


Hord geçen yıl yeniden evlendi ve kocasından çok sevdiği bir ifadeyi paylaştı. Axel JohnsonBu, şüpheli bulduğu eski “her şey bir nedenle olur” sözünün aksine “İyi şeyler bir nedenle olur”.

Ama hayat zorluklarıyla geldiğinde, zaten içimizde olandan daha fazlasının gerekli olmadığına kesinlikle inanıyor.

Hord, “Bir keder endeksi olduğuna inanmıyorum” dedi. “Biliyorsun, bana bakıp ‘Ah, bunu yapamam’ demek çok kolay. Ama hepimizin hayatında, ‘Yine de buna rağmen devam edeceğim’ deme cesaretini bulmamıza neden olan mücadele ettiğimiz şeyler var.”

Tabii ki, başkaları için bir güç kaynağı olmasını da söyledi, “Bunu ben seçmedim. Olan şuydu ki, bana mektup yazıp, ‘Michelle, senin konuşmanı görene kadar yıllardır dua etmemiştim Michelle. Gabrielle’in cenazesi. ‘Michelle, her gün işe gidişini izledim ve bu bana ilham veriyor.’ Ve kalbimdeki deliklerin diğer insanlar için umut ışığına izin verdiğini fark ettim. Yani bu gerçekten benimle ilgili değildi, onun ruhunu onurlandırmak ve umarım diğer insanlara umut vermekle ilgiliydi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327395/michelle-hord-has-struggled-every-day-since-her-daughter-s-murder-but-here-s-how-she-keeps-going?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın