Michelle Branch, Patrick Carney’den Boşanma Davası Açtı – Hollywood Life


Michelle Şube Patrick Carney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Michelle Şubesi kocasından resmen boşanma davası açtı Patrick Carney, en çok The Black Keys’in davulcusu olarak bilinir. 39 yaşındaki Grammy Ödüllü müzisyen, belgeleri 12 Ağustos Cuma günü dosyaladı. Sayfa Altı, ayrılmalarının nedeni olarak “uzlaştırılamaz farklılıkları” sıraladı. Ayrıca, paylaştıkları iki çocuğun birincil velayetini almak istediği bildirildi: oğul Rhys4 ve 6 aylık kızı Willie.

Michelle ve Patrick’in ayrılığı ilk olarak 11 Ağustos’ta manşetlere çıktı Michelle, “Tamamen mahvolduğumu söylemek, kendim ve ailem için nasıl hissettiğimi açıklamaya bile yaklaşmıyor” dedi. TMZ, üç yıllık evliliğinin sonunu teyit ediyor. “Halı altımdan tamamen çekildi ve şimdi nasıl ilerleyeceğimi bulmam gerekiyor. Böyle küçük çocuklarla mahremiyet ve nezaket istiyorum.” O gece, Michelle, o zamandan beri silinen bir dizi tweet’te Willie’ye bakarken onu aldatan 42 yaşındaki Patrick’i ima etti. İnsanlar.

Michelle Branch, kendisini aldattığını ima ettikten bir gün sonra Patrick Carney’den boşanma davası açtı (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Michelle, 11 Ağustos sabahı – boşanma haberi gelmeden önce – Patrick’in yüzüne iki kez tokat attığı için tutuklandı. HollywoodYaşam. “All You Wanted” şarkıcısı o sabah saat 2 civarında polis tarafından gözaltına alındı ​​ve daha sonra 1000 dolarlık kefalet şartı ödedikten sonra serbest bırakıldı. Tartışmanın detayları bilinmiyor, ancak Kasım ayında mahkemeye çıkması planlanıyor.

Patrick ve Michelle 2015’te çıkmaya başladılar ve Nisan 2019’da evlendiler. Ayrılıkları, Michelle’in 4 Şubat’ta dokunaklı bir Instagram gönderisiyle kutladığı ikinci çocukları doğduktan sadece altı ay sonra gerçekleşti. “Dünyaya hoş geldiniz, tatlı Willie kızım, ” diye yeni doğan bebeğinin fotoğrafının yanına yazdı. “Willie Jacquet Carney 2/2/22’de doğdu. Adını Patrick’in büyükannesi Willie Madge’den almıştır ve annemin kızlık soyadına/benim göbek adıma sahiptir. Çok aşığız.”

Willie’nin doğumundan kısa bir süre sonra, Patrick Audacy radyosuna çıktı ve kızının adı hakkında daha fazla bilgi verdi. “Bebek doğduğunda, bebeğin gözlerinin içine baktım ve açık mavi gözleri vardı – ki bu garip çünkü Michelle ve oğlumuzun koyu kahverengi gözleri var – gibiydim, sanırım onun adı Willie çünkü büyükannem de aynıydı. gözler” dedi İnsanlar.

Michelle’in ayrıca 17 yaşında bir kızı var. Owen eski kocasıyla paylaştığı kişi oyuncak Landau. bu çift için birlikteydik on yıl 2004 ile 2014 arasında.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/15/michelle-branch-files-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir