Michael Yerger ‘Survivor’ ve Yeni 2(X)IST Kampanyası: Röportaj – Hollywood Life


Michael Yerger 'Survivor' ve Yeni 2(X)IST Kampanyası: Röportaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

sonra kimse aynı değil Hayatta kalanve bu kesinlikle söylenebilir Michael Yerger. yarışmacı olarak Kurtulan: Hayalet Ada, Michael yarışmacı arkadaşlarını alt etti, rekabeti geride bıraktı ve diğerlerinden daha uzun süre dayanmak için elinden gelenin en iyisini yaptı. “Tek kurtulan” ünvanını eve götürmese de adadan eli boş ayrılmadı. Deneyim, Michael’a yeni bir “yaşam şehveti” bıraktı. HollywoodYaşam2(X) IST’nin yeni yüzü olmasına açıkça yardımcı oldu. yaz kampanyası.

“Oynuyor Hayatta kalan Çok eğlenceli anılar barındıran benzersiz bir deneyimdi ve gerçekten içimde bir macera duygusunun yanı sıra seyahat sevgisini de ateşledi” dedi Michael ÖZEL bir röportajda. “Bir sona gelse de, bende değişen bir ruh ve spontane bir tavır bıraktı!”

Michael Yerger 'Survivor' ve Yeni 2(X)IST Kampanyası: Röportaj – Hollywood Life

Bu kendiliğindenlik, Michael New York’un SoHo mahallesinde yürümek için bir çift 2(X)IST brifingi (ve başka hiçbir şey) giydiğinde tam olarak sergilendi. 2(X)IST, Michael için tam anlamıyla mükemmel bir seçimdi – çünkü bu üst düzey, performansa hazır iç çamaşırı serisi, bunu temsil etmek için cesur bir tavır sergileyen birine ihtiyaç duyuyordu. yeni yaz kampanyası.

Michael ve 2(X)IST arasındaki bu ortaklık ilk olarak, onu birkaç ay önce Miami’de çektikleri SS22 iç çamaşırlarını ve yüzme kampanyasını öne çıkardıklarında başladı. “Yakaladığı görüntüler ve videolar Hıristiyan OIta inanılmaz bir şekilde ortaya çıktı, ”diyor Michael HollywoodYaşam, “Bu yüzden onu Big Apple’da tekrar çalıştırmamız ve eğlenceli, seksi ve yaratıcı bir şey yapmamız gerekti! Kampanyamın afişlerini Manhattan’ın dört bir yanına beyaz bir hız göstergesiyle asma fikri burada ortaya çıktı. Henüz yayınlanmayan kampanyaya devam etmek için bir plaj çekimi daha yapıldı, bu yüzden gözünüz açık olsun!”

Michael Yerger 'Survivor' ve Yeni 2(X)IST Kampanyası: Röportaj – Hollywood Life

Bir çift 2(X)IST iç çamaşırına aitmiş gibi hissetmek için bir süper model gibi görünmeye gerek yok. Markanın tescilli Speed ​​Dri® naylon kumaşı ile yapılan LIGHTNING koleksiyonu, yaz mevsiminin hızla başlamasıyla birlikte, giysilerinizin içinde ve dışında kuru ve rahat kalmanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca, 2(X)IST, alçak külotlardan, vücuda oturan mayolara ve yüksek performanslı boksör külotlarına kadar herkesin bir süper modelin vücudu gibi hissetmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Ancak, 2(X)IST iç çamaşırınızın içinde Michael gibi hissetmek istiyorsanız, biraz krank yapsanız iyi olur. George Michael çünkü kendisi hakkında en “2(X)IST” olan şeyin “özgürlük!” olduğunu söylüyor.

Michael Yerger 'Survivor' ve Yeni 2(X)IST Kampanyası: Röportaj – Hollywood Life

“Kendimi çok özgür ruhlu bir insan olarak görüyorum ve kendimi her gün hayatı keşfederken ve yeni deneyimlere yönelirken buluyorum” diyor. HollywoodYaşam. “Kendi teninizde özgür olmak, kıyafetlerinizde de özgür olmanız gerektiği anlamına gelir! Bu nedenle herhangi bir 2(X)IST ürünü giyerken özgürlük doğal olarak gelir.”

“Çok sık iç çamaşırı giymiyorum çünkü uyum veya histen nadiren hoşlanıyorum” diye ekliyor. “Ama 2(X)IST taktıktan sonra, tamamen geride kalabilirdim. BENİM x 2(X)IST iç çamaşırı hattı. Şortlar, atletler, ekinler, çoraplar ve şapkalardan oluşan ev giyimine genişleme ile mi? Evet, bu bana doğru geliyor.”

Mümkün olan en iyi yazı geçirmenize yardımcı olmak için, Michael ayrıca ÖZEL Yaz Çalma Listesi için bir avuç şarkı seçti. Plajdayken veya evde 2(X)IST iç çamaşırınızla dinlenirken bu parçaları tekrar tekrar çalmaktan çekinmeyin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/michael-yerger-survivor-2xist-campaign-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir