Michael Sterling, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Eva Marcille’i Geri Kazanma Sözü Verdi


eva marcille boşanmak istiyor Michael Sterlinama henüz ilişkilerini bitirmeye hazır değil.

29 Mart’ta, Bravo’nun eski oyuncu kadrosundan altı gün sonra. Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları Dört yıllık evliliklerini bitirmek için belgeler sunmuş, kocası meydan okuyan bir ifade vermiş. Yasemin MARKA İnternet sitesi. “Karımı kaybetmeyeceğim” dedi. “Varlığımın her zerresiyle onun için savaşacağım.”

“Onu seviyorum ve onu ne kadar sevdiğimi ve aşkımızın diğer tarafa geçecek kadar güçlü olduğunu ona göstermeyi planlıyorum” diye ekledi.

Eva, Michael’ın yorumlarına yanıt vermedi. Boşanma davasıyla ilgili olarak şunları söyledi: İnsanlar 28 Mart’ta yayınlanan yorumlarda, “Bu, vermek zorunda kaldığım en zor kararlardan biri oldu, ancak bazen hayat, yolculuğunuzu beklemediğiniz bir yöne götürüyor.”

Reality yıldızı oğullarını paylaşıyor Michael Todd4 ve başına buyruk3, Michael ile ve aynı zamanda bir kız annesi Marley Rae Sterlin9, önceki bir ilişkiden.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369800/michael-sterling-vows-to-win-eva-marcille-back-after-lessigreaterrhoalessigreater-alum-files-for-divorce?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir