Michael Peterson Merdiveni İzleyip İzlemediğini Açıkladı


Michael Peterson ve çocukları kaybettikten sonra hala biraz normallik duygusu bulmaya çalışıyorlar. Kathleen Peterson 20 yıl önce.

Yani hayır, o ve dört çocuğu, Margaret, Marta, Todd ve kiltonHBO Max uyarlamasını izlemeyecek Merdiven belgesel. “Öldüğünde oradaydım” dedi. Bu sabah ev sahibi Holly Willoughby ve Philip Schofield 25 Mayıs’ta. “Üç kez öldüğünü görerek kurgulanmış bir hesabı kesinlikle izlemek istemiyorum.”

Michael, çocuklarının diziyi ilk duyduklarında ona “izlemeyi düşünmediklerini bile” söylediklerini ve cinayet davasıyla halka mal olduktan sonra hala devam etmeye çalıştıklarını söyledi. Üvey annelerinin ölümünün “sonsuza kadar” onlarla yaşayacağını, ancak yine de ilginin azalmasını istediklerini de sözlerine ekledi. Holly ve Phil’e söylediği gibi, “Artık hayatlarında bunu istemiyorlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332308/michael-peterson-speaks-out-about-hbo-max-s-the-staircase-in-rare-interview?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir