Michael Lockwood, Lisa Marie Presley İle Kızlarının Velayetini Kazandı – Hollywood Life


Lisa Marie Presley'in çocukları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Invision/AP/Shutterstock

lisa marie Presley’nin eski kocası Michael Lockwood 14 Mart Salı günü Los Angeles’ta yapılan kısa bir duruşmada 14 yaşındaki ikizlerinin tam velayetini aldı. Günlük posta raporlar. Kalp durması nedeniyle tedavi gördüğü Los Angeles hastanesinde 12 Ocak Perşembe günü 54 yaşında hayatını kaybeden Lisa, ikiz kızları için yıllardır süren bir velayet mücadelesi içindeydi. Arpçı Ve Finley, beklenmedik bir şekilde geçtiğinde. 2006’da evlenen çift, birkaç yıllık ayrılığın ardından Mayıs 2021’de boşandı.

Kaliforniya yasası, ebeveynlerden biri öldüğünde diğerinin çocuklarının tam velayetini elinde tutabileceğini belirtir – bu nedenle karar sürpriz değil. Presley ailesinden hiç kimse – ikizlerin büyükannesi dahil Pricilla Presley – vesayet almak için Michael’ın mahkeme dosyasına dilekçe verdi. Belgeleri geçen hafta Los Angeles İlçe Yüksek Mahkemesine sundu. İNSANLAR. Bunun çocuklarının yararına olduğunu düşündü çünkü “küçük çocuk, yukarıda belirtilen davada veraset mahkemesi önünde söz konusu olan bir güvenin lehtarıdır. Satış noktasının elde ettiği mahkeme belgelerine göre, reşit olmayan kişi, kovuşturmada çıkarlarını temsil etmesi için bir vasi reklamının atanmasını gerektiriyor.

Lisa Marie Presley'in çocukları
Lisa Marie Presley kızlarıyla poz veriyor (Fotoğraf: Invision/AP/Shutterstock)

Harper ve Finley’in üvey kız kardeşi Riley KeoughLisa Marie ve aktörün 33 yaşındaki kızı Danny Keoughbir ‘yabancı’nın kızların velayetini almak için baskın yapmasına çok kızdı. Günlük posta.

Amazon Prime’ın yepyeni şovunda rol alan Riley Daisy Jones ve Altı, Michael’ın mahkeme zaferine üzülmek için nedenleri var. 77 yaşındaki Priscilla’nın, kızı öldüğünde vasiyetinin geçersiz olduğuna dair inancıyla aynı çizgide olduğu bildiriliyor. Ocak ayında açılan bir mahkemede, merhumun eski eşi Elvis Presley kızının vasiyetinde 2016’da yapılan ve kendisini ve Lisa’nın eski işletme müdürünü görevden alan bir değişikliğe itiraz eden bir dilekçe sunmuş, barry siegel, eş-mütevelli olarak. riley ve erkek kardeşi Benjamin Keough2020’de ölen Barry ve Priscilla’nın yerini aldı.

Lisa Marie Presley Michael Lockwood
Lisa Marie Presley ve Michael Lockwood, 2006 ile 2016 yılları arasında yaklaşık on yıldır birlikteydiler, ancak boşanmaları 2021’e kadar kesinleşmemişti (Fotoğraf: Gregorio T. Binuya/Everett Koleksiyonu)

Ünlü aileye yakın bir kişinin aktardığına göre Riley ve büyükannesi, hukuk mücadelesi nedeniyle iletişimlerini kesmiş. “Hem Riley hem de Priscilla için çok gergin ve yürek burkan birkaç hafta oldu. İçeriden biri, Riley annesinin yasını tutuyor ve bir aile üyesiyle bir güven anlaşmazlığıyla uğraşmak zorunda kaldığı için kalbi kırılmış durumda” dedi. Bu gece eğlence Şubatta. “Priscilla geçerli bir davası olduğu ve mahkemede galip geleceği konusunda kararlı. Riley ve Priscilla şu anda iletişim kurmuyor, ancak avukatları aracılığıyla iletişim halindeler.”

HollywoodYaşamı raporla ilgili açıklamalar için Michael’ın avukatına ve Priscilla’nın temsilcisine ulaştı, ancak hemen bir yanıt alamadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/michael-lockwood-wins-full-custody-daughters-lisa-marie-presley/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir