Michael Jordan’ın Karısı Yvette Prieto Meksika’da Yeşil Bikinili: Fotoğraflar – Hollywood Life


Michael Jordan Yvette Prieto Hırvatistan Ağustos 2021


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Grgo Jelaviç/PIXSELL / SplashNews.com

Basketbol simgesi Michael Jordan ve eşi, eski model Yvette Prieto, 28 Mayıs’ta Meksika’da ender bir halka açık gezide güneşli bir gün geçirdi. Fotoğraflarda Günlük mailçift Los Cabos’ta tatil yaparken süitlerinin balkonunda rahatladı.

59 yaşındaki Michael, ortasında beyaz bir hayvan baskısı olan basit bir siyah tişört giyerken rahat görünüyordu. Bu arada 43 yaşındaki karısı parlak yeşil bikinisi ve şeffaf beyaz örtüyle parladı. Karamel sarısı saçları arkadan sıkı bir atkuyruğu şeklinde toplanmış, bazı köşeli tonları sallıyordu.

Eski Chicago Bulls üyesi, kişisel hayatını düşük tutma eğiliminde olsa da, 2021 yılının Ağustos ayında eşiyle birlikte yurtdışında fotoğraflandı. Bu sefer ikisi Hırvatistan’da yan yana yürürken görüntülendi. 6’6 NBA efsanesi, kamuflaj pantolonu ve meşhur Air Jordan şapkası ile gri bir t-bok içinde yine rahat kaldı. Öte yandan, güzel karısı, dökümlü siyah bir tulum ve bohem saç bandı içinde şık görünüyordu.

Michael Jordan Yvette Prieto Hırvatistan Ağustos 2021
Michael Jordan ve Yvette Prieto, Ağustos 2021’de Hırvatistan’da (Grgo Jelaviç/PIXSELL / SplashNews.com)

Michael ve Yvette’in 2008’de Florida’da tanıştıkları ve resmi olarak 2013’te evlendikleri bildirildi. Şimdi iki çocukları var, 8 yaşında tek yumurta ikizleri Victoria ve ve Ysabel. Çocuklarının hayatlarını özel tutmak isteyen Michael ve Yvette, ikizlerin fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmamayı ve kişisel çabalarının ayrıntılarını çok nadiren paylaşmayı seçtiler.

Michael’ın ayrıca üç çocuğu daha var. Jeffery32, Markus30 ve Yasemin28, eski karısıyla Juanita Vanoy. Babasının ayak izlerini takip eden en büyük Jeffery, Illinois Üniversitesi ve Central Florida Üniversitesi için kolej basketbolu oynadı. Şimdi bildirildiğine göre ikonik Jordan Brand için bir marka dijital inovasyon lideri olarak çalışıyor.

Erkek kardeşine benzer şekilde, Marcus da Central Florida Üniversitesi’nde basketbol oynadı ve şu anda spor giyim perakendecisi The Trophy Room’un CEO’su olduğu için iş hayatında bir kariyere sahip. Spor dünyasında da bir yaşam seçen Jasmine, Syracuse Üniversitesi’nde spor yönetimi okudu ve Nike Jordan için çalışıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/michael-jordan-wife-yvette-prieto-green-bikini-mexico-photos/

Yorum yapın

SMM Panel