Michael J. Fox’un Oğlu Sam’in 34. Doğum Günü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Michael J. Fox'un Oğlu Sam'in 34. Doğum Günü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Michael J.Fox61, oğlu için tatlı bir doğum günü hediyesi yayınladı Sam Tilki 34. doğum gününde. bu mi Icon, bu haftanın başlarında Instagram’da kutlamalardan bir fotoğraf dökümü paylaştı; Sam’den biri çikolatalı bir pastanın üzerindeki mumları üflerken tıpkı babasına benziyordu. Diğerlerinde ikili, Michael’ın memleketi olan Kanada’nın Vancouver kentinde okyanuslar ve dağlar da dahil olmak üzere güzel manzaranın tadını çıkarırken görüldü. Michael ayrıca bir fotoğrafta oğlu Sam’i tatlı bir şekilde öptü.

“Zıplayan büyük oğlum @palekidd’e mutlu yıllar, sen en iyisisin. Senin baban olmaktan gurur duyuyorum. Seni seviyorum!” Michael, karısıyla paylaştığı Sam’e saygılarını sunarken başlığına şunları yazdı: Tracy Pollan. 1988’de evlenen uzun süreli çift, aynı zamanda Sam’in ikiz kardeşlerinin de ebeveynleri. Aquinnah Kathleen Ve Schuyler Frances27 ve Esme Annabelle21.

Sam’in annesi Tracy de Instagram’da oğlunun ata binerken çekilmiş bir fotoğrafıyla mutlu yıllar diledi. “Gelmiş geçmiş en iyi oğula mutlu yıllar! Hayatımı o kadar çok neşe, mizah, nezaket ve hiç bilmediğim rastgele bilgilerle dolduruyorsun! Seni seviyorum!” kendi başlığında haykırdı.

Doğum günü kutlaması, Michael’ın yakın zamanda ilerlediğini açıkladığı motor becerilerini ve sinir sistemini etkileyen Parkinson teşhisiyle devam eden savaşının ortasında geliyor. “Evet, yani yalan söylemeyeceğim. Zorlaşıyor, zorlaşıyor. Zorlaşıyor. Her gün daha zor. Ama bu böyle. Yani, bilirsin, bu konuda kimi görüyorum? dedi CBS Pazar Sabahı 30 Nisan’da terfi ettiği için Fotoğraf: Bir Michael J. Fox Filmi Apple TV+’da.

Aynı röportajda Kanada doğumlu yıldız, 80. yaş gününü görecek kadar yaşayacağına inanmadığını paylaştı. “Seni yakalayan tüm bu ince yollar. … Parkinson’dan ölmezsiniz. Parkinson ile ölürsünüz. Bu yüzden onun ölümlülüğünü düşünüyordum. … 80 olmayacağım. 80 olmayacağım” dedi. Jane Pauley.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/michael-j-fox-son-sam-34th-birthday-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir