Michael & Danielle Çıkıyor – Hollywood Life


michael allio


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Sonrasında Michael Allio ile biten şeyler Sierra Jackson geçen haftalarda cennette lisansYaklaşan gül töreninde kimden gül alacağını bilmiyordu. Bu noktada, sahilde kalan kadınların hemen hemen hepsi bir araya geldi ve Michael eve gönderilmeye hazırlanıyordu. Ancak, gül töreninden sadece birkaç dakika önce, Danielle Maltby beklenmedik bir şekilde sahile geldi.

Michael ve Danielle daha önce sosyal medya aracılığıyla ortak trajedileri hakkında konuşmuştu: Karısını kanserden kaybetti ve nişanlısını, kendi programlarında görünmeden önce aşırı dozda uyuşturucudan kaybetti. bekarlığa veda ve Bekâr. Ancak, ikisi hiç yüz yüze tanışmamıştı ve Michael, çevrimiçi arkadaşının Cennet’te ortaya çıktığını görmekten heyecan duydu. Kokteyl partisi sırasında kısaca konuştular ve Danielle gül töreninde Michael’a gülünü verdi.

michael allio danielle maltby
Danielle Maltby daha önce ‘BIP’in 4. sezonundaydı. (ABC)

Ertesi gün Danielle bir randevu kartı aldı ve Michael’ı randevuya götürdü. Bağlantıları, günü bir teknede geçirdikleri için hemen belliydi, ama Michael’ın kafasına girmeye başlaması çok uzun sürmedi. Michael, “Aslında tekrar çıkıyor olmak için, yeniden heyecanlanmam gereken iyi bir his var, ama sonra hayatımda keder unsuru da var” dedi. “Bunu bulduğumu sandığım yerde olan tuhaf bir şey var ve bu iyi hissettiriyor ve sonra kafama giriyor ve insanları kendimden uzaklaştırıyorum. Kağıt üzerinde Danielle ve ben mükemmel bir çiftiz. Ama daha önce aşık oldum. Nasıl bir his olduğunu biliyorum. İlk tanıştığımda nasıl hissettiğini biliyorum [my wife] Laura ve bu Danielle’e karşı hissettiklerimin aynısı değil. Sanırım ilk tanıştığımız zaman ve o kıvılcımı karşılaştırıyorum ve bunun adil olup olmadığından emin değilim.”

Yine de Michael maçın ikinci yarısına, gardını indirmesi ve Danielle ile duvarlarını yıkması gerektiğini bilerek girdi. Çok duygusal, yoğun bir konuşma yaptılar. Danielle, Michael’a “Nişanlımı aşırı dozda uyuşturucudan kaybettim” dedi. “Ne yaptığını gerçekten görmediğim için çok fazla suçluluk var, ama aynı zamanda ne kadar mutlu olduğum ve büyüdüğüm bu kişi konusunda da suçluluk duyuyorum. Geçmişimdeki tüm bu trajik olay olmasaydı bu olmazdı.”

michael allio sierra jackson
Michael, ayrılmadan önce gülünü Sierra’ya veriyor. (ABC)

Michael daha sonra karısını kaybetmenin flört hayatını nasıl etkilediğini anlattı. “İnsanları incitmekten korkuyorum. Mutluluğumun başkasının pahasına olmasını istemiyorum, ”diye açıkladı Michael. “Bunu sen de yaşıyor musun bilmiyorum ama sanki.. istiyorsun ama gerçek hissetmeye başlayınca gardiyanlar kalkıyor ve başarısız olması için değil, yaklaşmaması için sebepler aramaya başlıyorsun. normalde bir trajediden önce yapacağınız gibi açık bir şekilde. daha uzaktasın [with grief] benden daha… bu etrafta dolaşıyor mu?”

Danielle, Michael’ın hissettiklerinin asla kaybolmayan bir şey olduğunu itiraf etti. “Bu kalıpları kırmayı gerçekten durdurmak ve ne kadar travmayla karşılaştığımı ve ne kadarının hala benimle olduğunu fark etmek çok zaman aldı” dedi. “Orada açılacak çok fazla katman var. Onu bulduğum gibi. Kalp masajı yaptım. 911’i aradım. Yani bu durumla ilgili çok fazla travma vardı. Belki de bu yüzden hala, bilirsiniz, bu durumlara temkinli giriyorum. Ama sanırım uzun zamandır, henüz olmak istediğim kişi olmadığım birini arıyordum.”

Michael, Danielle her zaman onun için eve vuran bir şarkı alıntısını onunla paylaştığında duygusallaştı: “Aşkımı bıraktığın aşkla ateş yaktım.” Michael tüm konuşmadan çok etkilenmişti ve Danielle’e bunun şimdiye kadarki “en iyi ilk randevusu” olduğunu söyledi. Öğleden sonrayı öpüşerek sonlandırdılar. Michael, “Bugüne çok fazla baskı yapmaya çalışmadan, bunun ne kadar önemli olduğunu bilerek girdim,” diye fışkırdı. “Umutluyum ve anlatacak daha çok şey var ama bugün en güzel gündü. Belki de hayatımın son ilk randevusu.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/17/bachelor-in-paradise-michael-danielle-date-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir