Michael Bublé, Şarkısını Piyanoda Çalan 8 Yaşındaki Oğlu Olarak Duygusallaşıyor – Hollywood Life


Michael Buble


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock

Babasının oğlu! Michael Bublé oğul olarak oldukça gururlu bir babaydı Nuh piyano çaldı şirin bir TikTok29 Temmuz Perşembe günü paylaşıldı. Şarkıcı, babası şarkı söylerken “I’ll Never Love You” şarkısının mükemmel bir versiyonunu seslendiren sekiz yaşındaki çocuğu tarafından tamamen etkilendi.

Michael’ın oğlu, üç çocuğunun en büyüğü Luisana Lopilato, babası coşkuyla başını sallayarak her şeyi mükemmel bir tempoda başlattı. Her iki adam da şort giymişti ve siyah bebek bagajın arkasında iki portre vardı. Frank Sinatra ve Elvis Presley.

@michaelbuble

Küçük parmaklarında benim tüm vücudumda olduğundan daha fazla yetenek var !! #tavuk budu #gurur duymak #hasta seni asla sevmiyorum

♬ orijinal ses – Michael Bublé

Sahneyi üst kısımdaki metinde açıkladı ve hayranlara şunları söyledi: “Tura gittikten sonra Noah beni şaşırttı. Bu şarkıyı öğrenmek için çok çalıştı. Seninle çok gurur duyuyorum adamım.”

Noah’ın stil ve kolaylıkla çaldığı şarkıya bir ton pratik yaptığı açıktı. Melodi yükselirken Michael omzunun üzerinden döndü ve “Dostum!” diye bağırdı. gururla. Melodi devam etti ve Michael şarkı söylerken gözyaşları içinde tutarken sesi çatlamaya başladı.

Michael Buble
Michael Buble, 8 yaşındaki oğlu Noah’ın babasının şarkılarından birini piyanoda çalmasını dinlerken duygulandı. Küçük oğluyla düet yaparken gözyaşlarını tutamadı. (NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock)

Şarkıcı, üstteki metinde “Boğuluyorum” diye ekledi. Sevincini tutamayan “Feeling Good” şarkıcısı göğsüne vurdu ve oğlunun sırtını sıvazlarken ona gülümsedi. Hâlâ etkilenmiş halde, “Bu harika!” diye mırıldandı. Noah fildişi gıdıklamaya devam ederken kameraya

Michael, başlıkta küçük adamı hakkında fışkırtmaya devam etti, “Küçük parmaklarında, tüm vücudumda olduğundan daha fazla yetenek var!!” #chickenlegs, #proud ve #illnevernotloveyou hashtag’leriyle birlikte.

Noah, babasının yeteneklerini açıkça miras aldı ve babasının son albümünden “Higher” parçasında bir şarkı yazarlığı kredisi şimdiden övünebilir. Michael söyledi Kelly Clarkson o nasıl melodiyi keşfetti oğluyla banyo sırasında. Mart ayındaki şovunu ziyareti sırasında, “Çocuklara duş veriyordum ve şampuanı falan yapıyordum ve ‘Papi, bir şarkı yazdım’ dedi. ‘Bu iyi’ dedim ve sonra ‘Bunu YouTube’da duydun mu?’ diye düşündüm. Çıldırdım” diye devam etti. “Hayır hayır ben yazdım!” dedi. Gerisi tarih.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/michael-buble-cries-son-plays-piano-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir