Michael Bublé “Bebek Yapma Turu” Sırasında Sevgiyi Paylaşmaya Söz Verdi


Tebrikler! Az önce şehirdeki en sıcak biletlere sahne arkası bileti aldın.

COVID-19 canlı eğlenceye ara verdikten sonra, en sevdiğiniz sanatçılar yepyeni turlar ve deneyimlerle yola çıkmaya ve izleyicileri güvenle eğlendirmeye hazır. Ve nerede olursanız olun, yılın mutlaka görülmesi gereken her konserine tam erişim bileti sunuyoruz. E!’nin Sahne Arkası Geçişine hoş geldiniz.

Randevu gecesi kulağa hiç bu kadar doğru gelmemişti.

Yaz bitiyor olabilir ama Michael Bublé yakınınızdaki bir konser mekanına ısı getirirken ateşi daha yeni yakmaya başlıyor. Aslında, son gösteri turunu “bebek yapma turu” olarak adlandırmakta hızlıdır.

“Ben ve grup, tüm işimiz lastiklere biraz hava vermek, bu kadar” diye özel olarak E ile paylaştı! Haberler. “Ve sonra eve gidiyorsunuz ve bütün gece bisiklet sürüyorsunuz… COVID sırasında bunca zaman ayrı kaldık. Ve şimdi birlikte şarkı söyleyip dans ederek, gülerek ve ağlayarak bir odaya tıkılıp kalıyoruz. Bu düğüne gitmek gibi. Birileri mutlaka sevişiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341281/how-michael-buble-promises-to-share-the-love-during-his-baby-making-tour?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir