Michael Barrett Kimdir? Anna Faris’in Kocası Hakkında 5 Gerçek – Hollywood Life


annafaris kocası


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Snorlax / MEGA

  • Anna Faris, en çok şu filmlerdeki çalışmalarıyla tanınan bir aktris: Ev hanımı ve Korkunç Film franchise.
  • Daha önce 2009’dan 2018’e kadar aktör Chris Pratt ile evlendi.
  • Anna, 2021’de şu anki kocası Michael Barrett ile evlendi.
  • Şu anda hit podcast’e ev sahipliği yapıyor, Anna Faris Vasıfsız.

Anna Faris46, uzun süredir erkek arkadaşıyla “kaçtığını” doğruladığı için bir kez daha evli bir kadın, Michael Barrett. Büyük açıklama, aktrisin podcast’inde paylaşıldı. Anna Faris Vasıfsız19 Temmuz 2021’de — bir gün önce Michael ilk önce halka açık bir yüzük takarak düğün spekülasyonlarını ateşledi.

anna faris kocası
Michael ve Anna 2017’den beri çıkıyorlar. (MEGA)

“Geçen yılı bir derinlemesine düşünme, bir dereceye kadar öncelik verme, bir endişe yeri, değerlendirme gibi bir yer olarak geçirdiğimizi düşünüyorum. Ama etrafa bakıyorum, sadece nişanlım haklı… o artık benim kocam” dedi. Tebrik mesajlarının yağmuruna tutulduktan sonra Anna, haberi ağzından kaçırdığı için Michael’dan özür diledi.

“Evet, kaçtık… Üzgünüm. Bilmiyordum… Üzgünüm tatlım. Bunu ağzımdan kaçırdım, ama sadece hissettiriyor [like] Artık nişanlı diyemem,” dedi Michael’a. “Teşekkürler, harikaydı. Harika hissettiriyor. Washington eyaletindeki yerel bir adliye binasındaydı. Harikaydı.” En son, Şubat 2023’te, sarışın güzel neredeyse çıplak kaldı ve avokadolarla ilgili bir Super Bowl reklamında rol aldı. Klibi de görebileceğiniz Instagram üzerinden paylaştı. Burada.

Michael hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İşte onun hakkında beş ilginç gerçek:

Anna ve Michael Birbirlerine Hızlı Düştü

Çift, 2017 yılının Mayıs ayında, 1987 romantik komedisinin yeniden başlatılmasını çekerken bir araya geldi. Denize Vancouver’da, M.Ö. Dört ay sonra Anna ve Chris ayrıldı ve Eylül 2017’de Anna ve Michael, Malibu Chili Cookoff’ta bir randevuda fotoğraflandı. Birkaç hafta sonra, Malibu’nun ünlü Neptune’s Net yol kenarındaki lokantasında rahatlarken görüldüler ve o zamandan beri mutluluğun resmi oldular.

Bir Görüntü Yönetmeni Olarak Michael Büyük Filmlerde Çalıştı

Dahil olmak üzere filmlerin görüntü yönetmenliğini yaptı. hayvan bekçisi, Ted, Ted 2Ve Öp öp Vur vur.

Michael, Bir CBS Suç Dramasında Mola Verdi

Müzik videoları ve kısa filmler çekmeye başladıktan sonra Michael, 2001’deki başlangıcından bu yana hit yapım üzerinde çalıştı ve 2004 yılına kadar 31 bölümün görüntü yönetmenliğini yaptı. CSI: Miami, 2004’te beş bölüm çekiyor.

Michael Barrett Kimdir? Anna Faris'in Kocası Hakkında 5 Gerçek - Hollywood Life
Anna, Michael’la akşam yemeğinde bir polo giymişti. (ARKA IZGARA)

Michael Yerli Bir Kaliforniyalıdır

Riverside, CA’da doğdu ve büyüdü. UCLA’ya gitti, önce tarih okudu, ardından film dersleri almaya başladı. Michael sonunda NYC’nin Columbia Üniversitesi’nde film okumaya devam etti.

Michael ve Anna Evliliklerini Bir Sır Olarak Sakladılar

Çift, Kasım 2019’dan beri nişanlı, ancak başlangıçta halka söylemediler. Anna’nın parmağında sarı pırlanta yüzükle ilk kez fotoğraflandığı zamandı. Haftalık podcast’inde konukları tanıtan Instagram fotoğraflarında elinde göründüğü için bunu saklamaya da çalışmadı. Anna Faris Vasıfsız. Ancak ünlü konuklarıyla röportaj yaparken nişanlı olduğundan hiç bahsetmedi. Dünyaya evet, kendisinin ve Michael’ın evleneceğini gerçekten söylemek için üç ay bekledi. Ve artık resmen karı koca oldular.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-michael-barrett-anna-faris-husband-3925348/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir