Michael B Jordan Sonunda Lori Harvey’den Ayrılmaya Tepki Verdi – Hollywood Life


Michael B Jordan Sonunda Lori Harvey'den Ayrılmaya Tepki Verdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Evan Agostini/AP/Shutterstock

Michael B. Ürdün muhteşemden ayrıldıktan sonra arkasına bakmıyor Lori Harvey. “Senin için olanın senin için olan olduğuna kesinlikle inanıyorum ve bu durumdan çıkmak – ona enerji vermemek ve bundan hareket etmemek – biliyor musun, bu benim için bir deneyimdi. 35 yaşındaki aktör, CBS’ye “Büyümem ve öğrenmem için” dedi. Gayle Kral 8 Şubat’ta paylaşılan yakın tarihli bir röportaj sırasında. Siyah Panter yıldız, önümüzdeki yılın tamamen kendisine ait olduğunu ilan ediyor.

Röportaj sırasında “Şu anda ışığımdayım” diye devam etti. “Bu benim Ürdün yılım, bunu kastediyorum. bu benim yılım O kadar çok şey oluyor, o kadar çok nimet, o kadar çok harika şey var ki. Bu, kariyerimde bana ‘hayır’ diyen pek fazla insanın olmadığı ve her şeyin açık olduğu bir noktada.”

Michael ve 26 yaşındaki eski modeli, birlikte geçirdikleri bir yıldan sonra Haziran ayında yollarına geri döndüler. İçeriden bir kaynak, “Michael ve Lori’nin kalpleri tamamen kırıldı” dedi. İNSANLAR o zaman. “Hala birbirlerini seviyorlar. Birlikte harika zamanlar geçirdiler ve birbirlerinin içindeki en iyiyi ortaya çıkardılar. Michael, ilişkileri boyunca çok olgunlaştı ve uzun vadeli taahhütte bulunmaya hazırdı. İlk kez duygusal olarak romantik bir ilişkiye girerek ona karşı gardını indirdi. Birlikte harika zamanlar geçirdiler ve birbirlerinin en iyi yanlarını ortaya çıkardılar.”

Michael B. Jordan ve Lori Harvey
Eski çift, 27 Mart 2022’de Los Angeles’ta düzenlenen Vanity Fair Oscar Partisine katıldı. (Evan Agostini/AP/Shutterstock)

Bununla birlikte, haberden haftalar sonra, İnanç aktör, Instagram hesabını eski ilişkisine dair her türlü izden arındırmıştı – bu, ayrılığın ille de hoş olmadığına dair bir ipucu. Aynı sıralarda Lori, Bize Haftalık ebeveynler gibi sağlam bir ilişki aradığını Steve Harvey Ve Marjorie Elaine Harvey sahip olmak. Steve, 2007’de annesiyle evlendiğinde Lori’yi evlat edindi.

Michael B Jordan ve Lori Harvey
EliotPress / MEGA

Haziran ayı sonlarında outlet’e “Onlar kesinlikle benim çift hedeflerim” dedi. “Daha önce tam anlamıyla annemle telefonda konuşuyordum ve bana yarınki yıldönümleri için babama ne aldığını anlatıyordu ve ben de ‘Vay canına, siz tam anlamıyla gol atmışsınız’ dedim. Bir gün bunu istiyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/michael-b-jordan-reacts-breakup-lori-harvey/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir