Michael B. Jordan “SNL”de Raya Arkadaşlık Uygulamasında Olduğuna Dair Şaka Yapıyor – Hollywood Life


Michael B. Ürdün35, açılış monoloğu sırasında aşk hayatı ya da aşk eksikliği hakkında şaka yapmakta hiç sorun yaşamadı. Cumartesi gecesi canlı 28 Ocak’ta uzun süredir birlikte olduğu aşktan ayrılan oyuncu Lori Harvey, geçen yıl, bölünmeyi ilk kez halka açık bir şekilde ele aldı ve Raya flört uygulamasında olmaktan bahsetti. Raya, aktörler, şarkıcılar ve daha fazlası gibi birçok tanınmış profesyonelin aşkı bulabileceği bir yer olarak bilinir ve bunun bir parçası olmak için bile onay gerektirir.

Michael, monolog sırasında “İlk genel ayrılığımı yaşadım,” dedi. “Çoğu insan bir ayrılıktan sonra ‘Daha iyi bir forma gireceğim’ der. Ama ben zaten içindeydim İnanç şekil! Bu yüzden, ‘Pekala, sanırım yeni bir dil öğreneceğim’ gibi olmalıydım.”

Michael B. Ürdün
Michael B. Jordan, ‘SNL’ monologu sırasında. (Rosalind O’Connor/NBC)

“Her neyse, estoy en Raya,” diye ekledi. Seyirci, ilişkilendirilebilir ve heyecan verici kabule gülmekten ve neşelendirmekten kendini alamadı. Randevu hayatına ek olarak, Michael için çekim bölümleri hakkında konuştu. SNL pembe dizide ilk rolünü oynadığı yer Tüm Çocuklarım ve şaka yollu bir şekilde kendisine “Michael B. Hosting” ve “Michael B. In Therapy” adını verdi.

Michael ve Lori’nin manşetlere taşınan ayrılığı, neredeyse iki yıl çıktıktan sonra ilk olarak Haziran 2022’de bildirildi. “Michael ve Lori’nin kalpleri tamamen kırıldı. Hala birbirlerini seviyorlar, ”dedi bir kaynak İnsanlar. “Michael, ilişkileri boyunca çok olgunlaştı ve uzun vadeli taahhütte bulunmaya hazırdı. İlk kez duygusal olarak romantik bir ilişkiye girerek ona karşı gardını indirdi.

Michael B. Jordan, Lori Harvey
Michael ve Lori, 2020’den 2022’ye kadar çıktılar. (Matt Baron/Shutterstock)

Michael artık bekar olmasına rağmen, Lori romantik bir şekilde yoluna devam etti. Damon İdris. İngiliz aktör bir fotoğraf paylaştı onun ve yeni hanımının öpüşmeyi sevmesi instagram 13 Ocak’ta aşk söylentilerini doğruladı. Yakışıklı muhabbet kuşları ilk olarak Aralık 2022’de Los Angeles, CA’daki Catch Restaurant’ta akşam yemeğine gittiklerinde birlikte takılırken görüldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/michael-b-jordan-jokes-dating-app-raya-snl-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir