Michael B. Jordan, Ex Lori Harvey’in Tüm İzlerini Instagram’dan Kaldırdı


Michael B. Jordan ve Lori Harvey 1 Yıl Çıktıktan Sonra BÖLÜNMÜŞ

Eski sevgilinizi sosyal medyanızdan temizlediğiniz o garip an.

Sadece iki hafta sonra Michael B.Ürdün ve Lori Harvey Aktör, Instagram hesabından eski sevgilisinin tüm izlerini silerek tam da bunu yaptı. Yalnız olduğundan değil. 5 Haziran’daki ayrılık haberlerinin hemen ardından Lori, Michael’ı beslemesinden temizliyor gibiydi.

Peki, ne arşivlendi? Ocak 2021’deki IG resmi gönderileri. Ardından, mankenin 34. doğum gününü kutlaması var ve başlığında “Seni seviyorum bebeğim…umarım bugün en az senin kadar yarı özel olmuştur.” Ayrıca, Kasım 2021’deki birinci yıldönümü haraçları, üzerinde bir resim içeren İnanç aktörün ikili öpüşme beslemesi.

Burada zor duygular olduğundan değil. En azından Michael ve Lori’nin üvey babası arasında Steve Harvey.

Steve, 6 Haziran’daki bölümde “O hala havalı bir adam…bildiğim kadarıyla” dedi. Steve Harvey Sabah Gösterisi. “Bu bir ayrılık. İyi olacaklarından oldukça eminim. İnsanlar her zaman ayrılır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335237/michael-b-jordan-removes-all-traces-of-lori-harvey-from-his-instagram-after-breakup?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel