Mia Alario’nun Öpücük İddiası Üzerinden Shep Rose’a Destansı Bir Gölge Attığını Görün


Bu yanık, Güney Karolina, Charleston’daki hava kadar sıcak.

ondan sonra meydana çıkarmak üzerinde Güney Cazibesi‘in sekizinci sezon buluşması, çoban gülü vurmak Güney Konukseverliği oyuncu kadrosu eski kız arkadaşı için bardağı taşıran son damla oldu Taylor Ann YeşilTemmuz 2022’de iki yıllık çıktıktan sonra ayrıldığını söylediği kişi. Güney Konukseverliği‘s mia alario durum hakkında ona iki sent veriyor ve bunu Bravo yıldızı arkadaşına destansı bir kazı atarak yaptı.

Ev sahipliği yapacağını onayladığı gibi Andy Cohen üzerinde 23 Ocak bölüm ile ilgili Ne Olduğunu Canlı İzle“Maalesef Shep bana asıldı.”

42 yaşındaki Mia 25 ve Taylor 28 olduğu için onunla ve Taylor’ın büyük yaş farkıyla dalga geçerek devam etti, “Yine de ne düşündüğünü bilmiyorum, çünkü daha önce bir işim yok. geriatri işinde veya yaşlı bakımında deneyim, bu yüzden bana dürüstçe yaklaşması gerçekten ilginçti. O benim olmadığımı biliyordu. Kız arkadaşına söyleyecek kişi benim.”

Ayrıca olayın ardından Taylor’a DM attığını doğruladı ve birinin onun için aynısını yapmasını umduğunu belirtti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362545/see-lessigreatersouthern-hospitalitylessigreater-s-mia-alario-throw-epic-shade-at-shep-rose-over-alleged-kiss?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir