MGK, Sandra Bullock’un Partisine Davet Ederek Pete Davidson’a Nasıl Şaka Yaptı?


Arkadaşlar sizi utandırmayacaksa ne işe yarar?

26 Mayıs’ta, Makineli Tüfek Kelly tarafından durduruldu Bu Gece Gösterisi ve ev sahibine söyledi Jimmy Fallon arkadaşına yaptığı destansı bir şaka hakkında Pete Davidson.

“Emo Girl” şarkıcısı davet edildiğini söyledi Sandra BullockBir yıl Paskalya için eve gitti ve Pete’i de getirmeye karar verdi – ancak tam olarak kimin partisine katılacaklarıyla ilgili ayrıntıları dışarıda bırakmadı.

Pete, gecenin mütevazı olacağını varsayarak, Colson Baker olarak da bilinen Machine Gun Kelly ile bazı “40’lı” (aka 40 onsluk alkol şişeleri) bir araya geldi. Ancak geldiklerinde Pete, şampanyanın daha uygun olacağını hemen anladı.

MGK o anı gülerek hatırladı: “İçeri girdik ve sanki, Jen Aniston…Ve Pete, ‘Bunu bana neden yaptın, çok aptal görünüyoruz, 40 onsumuz var ve Sandra Bullock’tayız’ dedi.”

Pete için kötü hissediyorsan, yapmamalısın, çünkü eski Saturday Night Live yıldızı, bu yılın başlarında Nisan’da MGK’nın doğum günü partisine bir sürpriz artı bir sürpriz getirerek intikam almasını sağladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332614/machine-gun-kelly-tricked-pete-davidson-into-crashing-a-party-at-sandra-bullock-s-house?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel