Metaverse’de Absolut.Land’deki Resmi Coachella Vodka’sına katılın


ÜCRETLİ İÇERİK. E! Bu makaleyi yazmak için Absolut tarafından ödendi.

Coachella’nın en ateşli partisi çölde olmuyor – metaverse’de oluyor. Absolut, Coachella’nın Resmi Votka’sı olarak 10. yılını, her yerdeki Coachella hayranlarını Mutlak Arazi, Coachella’nın tüm yerinde eğlencesini dijital dünyaya getiren türünün tek örneği bir aktivasyon. Ve bu eşsiz deneyim sırasında neler bekleyebileceğinizi parçalıyoruz.

Absolut.Land sanat, moda, müzik ve tabii ki insanları hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak bir araya getirmek için yapılan kokteyllerin bir birleşimidir. Festivale katılanların ve ülkenin her yerinden hayranların sanal içecekler, deneyimler ve daha fazlasıyla ortak festival kültürü sevgileriyle buluşup bağ kurabilecekleri bir alan. Absolut’un, Absolut.Land’de bulacağınız çadıra mükemmel şekilde uyması için tasarlanmış bir fiziksel çadırı bile olacak, yani gerçekten fiziksel ve dijital dünyaların bir birleşimi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327209/join-the-official-vodka-of-coachella-in-absolut-land-at-the-festival-irl-and-in-the-metaverse?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın