Met Gala After Party 2022 – Hollywood Life


bella hadid


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

bella hadid 2022 Met Gala’da inanılmaz derecede seksi görünüyordu ve tam daha seksi görünmenin mümkün olmadığını düşündüğümüzde, parti sonrası görünümüyle ortaya çıktı. 25 yaşındaki genç, Zero Bond’da bir partiye katılarak tamamen çözülmüş ve meme uçlarını ortaya çıkaran siyah bir korse giymişti.

bella hadid
Bella Hadid, 2022 Met Gala after party’de şeffaf siyah dantel etekle tasarlanan, altında meme ucu böreği bulunan bu kesik korse üzerinde inanılmaz seksi görünüyordu. (MEGA)

Bella’nın siyah saten korsesi, dantel süslemeli manşetleri ve abartılı omuzları olan üç çeyrek kolluydu. Çiçekli meme ucu börekleri göğsünün küçük bir kısmını kaplıyor, boynunu çaprazlayarak bir yular haline getiriyordu.

Üst kısmı tamamen şeffaf bir dantel mini etek ve bir çift uyluk yüksekliğinde, şeffaf dantel çorapla şekillendirdi. Bir çift siyah deri sandalet, küçük bir çanta ve devasa altın sarkan küpeler seksi iç çamaşırı görünümünü tamamladı.

Met Gala’daki kırmızı halıda Bella, dar, dökümlü siyah deri korse ve kalp yakalı seksi bir Burberry kıyafeti giydi. Elbisenin üstüne, bir yandan bağlanan yüksek belli, şeffaf siyah dantel bir etek giymişti.

Uzun eteğinin altına dantelli bir çorap giydirdi ve ayak bileğini saran inci katmanları olan bir çift siyah topuklu ayakkabıyla süsledi. Bir çift siyah dantel eldiven, sallanan küpeler ve ortadan ikiye ayrılmış yarı yukarı yarı aşağı saç modeli kırmızı halıdaki keskin görünümünü tamamladı.

Bella’nın ablası, konser, ayrıca parlak kırmızı bir Versace topluluğu içinde seksi görünen galaya katıldı. Gigi, bir çift yüksek belli lateks tozluk ile dalgalı, şeffaf bir korse üst giydi. Met basamaklarında arkasından gelen büyük boy kırmızı bir ceketle görünümünü tamamlıyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/bella-hadid-plunging-corset-sheer-skirt-met-gala-after-party-2022/

Yorum yapın