Met Gala 2022: Kırmızı Halı Nasıl Giyilir & After Party Trends IRL


Bu ürünleri ve fırsatları sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Ah, Mayıs ayının ilk Pazartesi günü. Çalışma haftasının ilk günü normalde zorlu geçer, ancak Pazartesi günü Met Gala modası, bize tüm sezon boyunca sürecek inanılmaz stil ilhamından bahsetmiyorum bile, haftayı geçirmemiz için ihtiyacımız olan serotonin desteğini veriyor.

Bu yıl dört trend ortaya çıktı: ipek, ışıltı, şeffaf kumaşlar ve tüyler. Hailey Bieber, muhteşem beyaz ipek elbisesi ve tüylerle süslenmiş bornozuyla kırmızı halıda süzüldü.2002 yılında Jerry Hall tarafından giyilen bir YSL görünümünden esinlenilmiştir. Gemma Chan, muhteşem Louis Vuitton görünümüyle hayrete düşürdü. Blake Lively’nin dudak uçuklatan ışıltılı elbisesi New York City’den ilham alan tasarım, kırmızı halıda bir renk dönüşümü içeriyor. Kendall Jenner hem siyah hem de şeffaf bir görünüm giydi halının üstünde ve sonraki partiye. Emily Ratajkowski ve Olivia Rodrigo Met Gala’ya ışıltılı, renkli bir görünüm kazandırdı. Parti sonrası diğer göze çarpan görünümler arasında Winnie Harlow, Camila Mendes, Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz tarafından giyilenler yer aldı.

Ama muhtemelen gecenin en çok konuşulan görüntüsü şuydu: Kim Kardashian’ın elbisesi. Marilyn Monroe’nun 1962’de Başkan John F. Kennedy’ye “Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylerken giydiği ışıltılı ten rengi yarı saydam elbiseyi giydi.

Muhteşem moda kırmızı halıdan sonra da durmadı. Yıldızların, ışıltılı saf trendleri de içeren parti sonrası görünümlerinde sersemlediğini görmek için aşağı kaydırın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329512/met-gala-2022-how-to-wear-the-red-carpet-after-party-trends-irl?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın